Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@Zulf: 15 będzie pewnie droga przez pierwsze pół roku albo i rok. Myślę nad 13 i 14, ale cena widzę mocno się nie różni, a telefon rok młodszy w przypadku 14 :)
  • Odpowiedz
@Kakoq jak chcesz japko potestowac to wez sobie 11 pro. Ja mam 11 pro max od daty premiery. Lubie zmieniac telefony, ale biorac w zasadzie zerowe zmiany pomiedzy 12-13-14 odpuscilem i bede rozwazal dopiero tegoroczny model
  • Odpowiedz
@qscc: Dokładnie. 14 jest teraz za 4k to jako tako dobra cena, ja musiałem kupić teraz bo dostałem dofinansowanie. Jeżeli Ci się nie spieszy to czekaj do 15 tylko nie wiadomo czy nie zaszaleją z ceną.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Turkotka:

No raczej może ta cena być wystrzelona mocno w górę+dostępność przez pierwsze miesiące też może być różna.
Teraz z kolei czytałem jakąś recenzję między zwykłą 14, a pro i pod kątem aparatu i nagrywania podobno jest spora różnica. Ale mam mętlik w głowie teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qscc: Ja robię sporo zdjęć i dla mnie aparat jest bardzo dobry. Trochę brakuje ostrości z kilku centymetrów, ciężko o makro fotografie. Filmy robi też bardzo dobre. Ja nie chciałem pro bo to już dla mnie trochę za dużo hajsu ma telefon który mogę kiedyś przez przypadek rozwalić. Zdjęcie bez obróbki ale chyba robiłem szerokim obiektywem.
Turkotka - @qscc: Ja robię sporo zdjęć i dla mnie aparat jest bardzo dobry. Trochę br...

źródło: IMG_3631

Pobierz
  • Odpowiedz