Wpis z mikrobloga

@Morguliusz: ale ty wiesz jaki tam jest układ drogi? Jak on mógł z asfaltu wlecieć w to miejsce? I to jeszcze w taki sposób, że auto jest w jednym kawałku xD
  • Odpowiedz
  • 22
@Morguliusz: już prawie wszystko jasne. Odbił się od stojaków na rowery. Pytanie tylko czy jechał prosto czy skręcał z AK xD

Na deser wywiad z panem kierowcą

Samochód niedawno kupiłem. Nigdy nie jeździłem autem z tylnym napędem. Teraz chyba przez jakiś czas będę musiał chodzić piechotą - mówił z uśmiechem na twarzy naszemu reporterowi kierowca BMW.
Ogau - @Morguliusz: już prawie wszystko jasne. Odbił się od stojaków na rowery. Pytan...

źródło: 649b23cb059c4_o_medium

Pobierz
  • Odpowiedz
ale polskie śmieci nie mogą mieć ładnej i prostej drogi.


@Morguliusz: bo nie powinni robić prostej. Wyniesione przejścia są spoko ale zamiast tych garbów które tłuką zawieszenie i niepotrzebnie ścierają klocki, powinni robić szykany, zwężenia dróg, żeby wymuszać zwolnienie i zniechęcić do wyścigów
  • Odpowiedz
@Morguliusz myślę że @Jpek pisał do ciebie w kwestii "#!$%@?ących progów". Choć IMHO podany przez niego przykład jest trochę inwalidą bo jadąc na kołach 2.2" i ciśnieniem 1,5-2 bary nie było by problemu. Podobnie jak jazda po garbach wysokim autem z komfortowym zawieszeniem w porównaniu ze zglebowionym BMW
  • Odpowiedz