Wpis z mikrobloga

Mlodzi ciezko pracujacy Brytyjczycy w goracy dzien postanawiaja poprawic niedokladnosci domu.

Efekt ich pracy w komentarzu pod tekstem.
A krotkie wyjasnienie histori - obok nas mieszkala babcia angielka, umarla niedawno i synowie na dom zalozyli alarm i zablokowali okna metalowymi plytami, angielscy mlodociani inzynierowie wpadli i kopali plyty ale nie mogli ich rozbic, wrocili z mlotkiem i powginali plyty, zbili szklo w drzwiach i szyby na gornym pietrze kamieniami. Mieli nie wiecej niz 12-16 lat i teoretycznie mozna byloby ich pogonic ale - jeden z nich mial takze noz ze soba, a nadstawianie zycia za niezamieszkaly budynek to raczej zly pomysl. Nawet gdyby zostawili budynek i uciekli gdyby zobaczyli ze ktos obok wyszedl - jestem jedynym sasiadem tego budynku obecnie, a te gowniaki maja swoj dresiarski gang doslownie ulice dalej i widze ich codziennie z tylniego okna domu, tam tez i mieszkaja w mieszkaniach spolecznych od rzadu - daze do tego ze mielibysmy tu krotkomowiqc #!$%@? i nic nie moglibysmy zrobic. Zostalo nam malo czasu na kontrakcie o wynajem domu, wiem gdzie mieszkaja, nagralem ich twarze jak obchodzili nasz dom - po wyprowadzce przekazemy to policji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uk #emigracja #swiat
taki-tam-czlowiek - Mlodzi ciezko pracujacy Brytyjczycy w goracy dzien postanawiaja p...
  • 8
  • Odpowiedz
@taki-tam-czlowiek:
"Zostalo nam malo czasu na kontrakcie o wynajem domu, wiem gdzie mieszkaja, nagralem ich twarze jak obchodzili nasz dom - po wyprowadzce przekazemy to policji"

Konfitura
  • Odpowiedz
angielscy mlodociani inzynierowie wpadli i kopali plyty


@taki-tam-czlowiek: czekaj, czekaj. ale 'inzynierowie' na tym portalu zwyklo sie mowic na osoby o pochodzeniu afrykanskim czy bliskowschodnim, nie wiem skad akurat taki dobor slownictwa w tym przypadku. tak czy inaczej, dopuszczasz sie swietokradztwa, ci chlopcy nie maja odpowiedniego koloru skory zeby zrobil sie dym na vipok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@taki-tam-czlowiek: Trzeba było anonimowo na Crimestoppers i ze mają noże i chyba się biją... 0800 555 111 ( ͡ ͜ʖ ͡) I tak, jak się przekonają o bezkarności to tobie okna wybija w przyszłości dla zabawy.
  • Odpowiedz