Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 43
@taktoto: Szczerze to od pierwszego dnia wojny oglądam masę nagrań z tej wojny ale ciężko mi sobie przypomnieć tak smutny i przygnębiający widok z prowadzenia działań wojennych poza nagraniami z porozrywanymi dziećmi czy ogólnie cywilami. I złość mnie bierze jak sobie przypomnę te masy durnych komentarzy gdzie ta ofensywa to miał być spacerek. A każdy kto twierdził inaczej to była zwykła ruska onuca.
  • Odpowiedz
  • 4
ale jednak obcinanie jaj na żywca lub odcinanie głowy jest moim zdaniem trochę #!$%@? mocniejsze


@Instrybutor_z_Orlenu: Ciężko to ubrać w słowa ale ten filmik wywołuje przynajmniej u mnie dużo więcej emocji dodatkowo ta muzyka wywołuje niepokój jak i samo nagranie działa tak, że poza smutkiem, złością czuje też niemoc tych żołnierzy i tonę strachu. Może to też wina tego że takiego typu film widzę pierwszy raz poza pojedynczymi przypadkami. Obcinanie głów
  • Odpowiedz
@Jurasik201: artyleryjskie/rakietowe wyrzutnie min. od razu mapują każdą minę. a miny można ustawić na samozniszczenie, także wróg się wykrwawia a ty rozminowywać nie musisz przy kontrataku
  • Odpowiedz
  • 2
co ten gostek robił na początku karabinem że pod nim wybuchło coś?


@IGorgonzolass: On wiedział że tam jest pole minowe i widać że strzelał w miejsce na które planował stanąć. Położył też na tym miejscu karabin żeby jeszcze bardziej się zabezpieczyć przed ewentualnym wybuchem. I albo mina pod karabinem wybuchła albo druga stopa mu się omsknęła i nadepnęła na minę.
  • Odpowiedz