Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że tłumy ludzi przyszły na pogrzeb narkomana i alkoholika, który nie potrafił skleić dobrze zdania w języku polskim i jedyne co potrafił, to nagrać filmik jak żre. Gro osób ciśnie jakichś tam leszczy od zarabiania na tym, ale sami chętnie kręcili dramy i naśmiewali się kilka lat z Suchodolskiego xDD Takich ludzi jak Major w Polsce żyją tysiące.

Zaraz Kononowicz też się zawinie z tego świata i się skończy zarabianie hajsu na niepełnosprawnych umysłowo ludziach. Zysków nie będzie, atencja spadnie i psychole, którzy na tym żerowali, będą musieli gdzieś legalnie iść do roboty. Pewnie do fabryki smrodu co najwyżej.

O ile koneserzy tego typu filmów znajdą sobie innych bohaterów do oglądania, tak pasożytom skończy się już żywiciel do żerowania na nim.

#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@Blame: Dokładnie. Najlepsze były ich te "kłótnie". Ja oglądałem od dwóch lat. Ale od roku jak Major wyjechał do Niemiec zrozumiałem że każdy z nich z osobna to nuda. Razem tworzyli zgrany duet. I co by nie mówić to jednak Konon trochę jak żona gonił tego majora żeby mniej pił i wąchał i faktycznie major przy nim #!$%@? ale mniej pił i wąchał.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: znajdź mi jednego bezdomnego, uzależnionego od wciągania rozpuszczalnika, który ma na tyle uszkodzony móżdżek, że ledwo się porusza i śmiesznie mówi, a do tego ma idealny charakter do życia z knurem (nie jeden menel woli być bezdomny niż mieszkać na belwederze). Znajdź mi takiego jednego w całym kraju to pogadamy, bo ich nie ma tysiące, zebrałeś te dane z dupy. Sama specyfika uzależnienia majora była niesamowicie rzadka, nie mówiąc o
  • Odpowiedz
@Kopyto96: denerwuje mnie takie gadanie, że major to był zwykły menel. To był niezwykły menel, który oczarował setki tysięcy ludzi, to sie nie zdarza często
  • Odpowiedz