Wpis z mikrobloga

Widzę, że na tagu ostatnio rozgorzała dyskusja jakie kryteria są przy automatycznym przerzucaniu regionów i chciałbym dodać swoje 3 grosze. W jaki sposób osoby przenoszone doładowywały kiedyś konta? Ja obecnie jedynie przez klucze tf, ale jak była jeszcze możliwość to robiłem to za pomocą kart podarunkowych z polskiego konta znajomej osoby i płaciłem blikiem z polskiego banku, może to jest przyczyna dlaczego konto mi poleciało w pierwszej kolejności?
#steampesos
  • 4
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: mogę ci powiedzieć co ja robię i deportacji nie dostałem
1 to konto było polskie ale zmieniłem region w październiku 2022 konto używam 24/7 bez VPN
pierwszych miesiącach kupowałem klucze tf2 później gift cardy a teraz używam mojej tureckiej karty kredytowej do doładowywania steam
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: Ja przez 2 lata (wcześniej tyle samo w arg) siedziałem na Turcji, konto zasilane jedynie przez klucze z tf2. Nie używałem vpn, nie obracałem jakimiś ogromnymi sumami, nie miałem powiązanego numeru telefonu z innym kontem, a i tak wyłapałem przesiedlenie :/ Co najlepsze siedzę teraz w DE a i tak zmieniło na pln więc teoria z IP jest lekko nagięta.
  • Odpowiedz