Wpis z mikrobloga

Mirki wybieram się na weekend do Poznania, jako że nie miałem jeszcze okazji być mówię skoczę - kupiłem bilet PKP, abnb. Teraz jednak zabrałem się za wstepny plan i doczytuje, że tam wszystko rozkopane w stopniu dość mocnym...

Dlatego zastanawiam się - JEST SENS JECHAĆ OBECNIE TURYSTYCZNIE DO POZNANIA? czy zwracać wszystko i wybierać inny kierunek?
Ewentualnością jest Łódź - tam jeszcze nie miałem okazji być z miast wojewódzkich, a z Krakowa nawet nieco bliżej.

#poznan #pytaniedoeksperta #kiciochpyta ew #lodz ?
cebula12klocuch13 - Mirki wybieram się na weekend do Poznania, jako że nie miałem jes...

źródło: poznan-logo-herb

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@cebula12klocuch13: Zależy ile masz czasu i jaki styl zwiedzania. Przykładowo jeśli preferujesz odwiedzić fajniejsze muzea + miejsca rekreacji i postołować się w fajnych knajpach to remont rynku jakoś przeszkadzac nie będzie. Brama Poznania, Muzeum Narodowe, Centrum szyfrów, Malta, Cytadela czy Stary Browar (głupio polecac centrum handlowe, ale mnóstwo ludzi chce je obejrzeć) są dostepne bez żadnych remontowych problemów, a Jeżyce czy Wilda oferują sporo klimatycznej gastronomii.
Gorzej jesli po prostu chciałbyś
  • Odpowiedz
@cebula12klocuch13 tylko w Łodzi pamiętaj, że rozklad jazdy MPK jest symboliczny. patrz na aplikacje watchline jeśli już, bo autem też nie radzę bo całe centrum rozp jak Ukraina plus ilość dziur rowna ilości dresów na m2 na Bałutach
  • Odpowiedz