Wpis z mikrobloga

Mirunie, ktoś korzysta i wyraziłby opinię odnośnie Draga H80s?

Mój Aspire Nautilus Prime X kończy swojego żywota i chyba muszę wymienić na coś nowego, a widzę że ten model jest już nigdzie niedostępny (był tak dobry dla mnie że myślałem nad kupnem tego samego).

Miałem kiedyś już Draga X i też pamiętam, że był całkiem spoko, tylko rozwaliła mi się klapka (tu widzę jest na magnes, więc +) i przeciekał, ale w nowym modelu widzę, że też zostało to poprawione.

Czy H80s będzie dobrym wyborem czy byłoby coś lepszego w podobnych parametrach? Kluczowe dla mnie jest mały rozmiar, dlatego pod i wymienne aku. Ważne też żeby było dobre oddanie smaku, w miarę duży przepływ powietrza, gotowe grzałki do kupienia. Max 300.

Przy okazji pytanie, jak to wygląda z zamawianiem z Sofly? Nie stanowi to problemu mając JDG? Z tego co piszą na stronie, wystarczy zakup na działalność, nie ważne czy powiązana z branżą, więc chyba nie powinno być problemów?

#epapierosy
  • 4
  • Odpowiedz
@Gaviota97 Mam jakoś od stycznia i jestem zadowolony. Jedyny minus dla mnie to napełnianie przez malutkie otwory w uszczelce, nie ma opcji zalania z większej butli, tylko butelki z "dziubkiem". Poza tym spoko, nic nie przecieka. Palę samą bazę więc o smaku ciężko się wypowiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@DontCare: Dzięki za opinię
Zdecydowałem się na zakup i narazie wydaje się w porządku. Nalewanie rzeczywiście wydaje się małe, ale ja robię liquidy w butelkach ze skraplaczem więc dla mnie jest bardzo wygodne. Smak oddaje dobrze, więc zakup uznaję za udany, gdyby ktoś w przyszłości się zastanawiał
  • Odpowiedz
  • 1
@DannyD: Jakoś się na niego nie natknąłem nigdzie jak przeglądałem. Mimo to, jak patrzę w necie to raczej i tak nie był dla mnie, bo jednak sporo większy, a to było dla mnie kluczowe, ze względu na to że noszę często w kieszeni z innymi rzeczami. Wybrałem tego H80s i jest spoko, więc nie żałuję, choć i tak już dla mnie sporawy po tej przesiadce z Prime X
  • Odpowiedz