Wpis z mikrobloga

Nie ma co się dziwić, czemu normalne osoby homoseksualne nie chcą być utożsamiane z lgbt.


https://wykop.pl/link/7139817/parada-rownosci-stary-dziad-trzesie-tylkiem-przed-dziecmi-video


@Zapaczony: A co sądzisz o karnawale w Rio? Czy normalne osoby hetero nie chcą się też z tym utożsamiać i wyrażą publicznie swoje słowa pogardy dla tej tradycji? Może jakieś znalezisko na główną o sytuacji w Rio?

https://www.pond5.com/stock-footage/item/81993292-carnival-parade-rio-de-janeiro-brazil


#bekazprawakow #lgbt #hetero #ideologiahetero #brazylia #rio #rozowepaski #karnawal #neuropa
R187 - > Nie ma co się dziwić, czemu normalne osoby homoseksualne nie chcą być utożsa...

źródło: 921dc79944f5612593895d77ea7720b6e0e7af062582564224162d8e76981e50

Pobierz
  • 953
  • Odpowiedz
Dowód anegdotyczny jest to niezweryfikowana, niepotwierdzona badaniami (lub potwierdzona badaniami na niereprezentatywnych próbach) teza, zazwyczaj opierająca się na opowieści jednej osoby lub niewielkiej grupy osób.


@kiszczak: No i czy ten filmik lub "idziemy po wasze dzieci" jest potwierdzone w jakikolwiek sposób? Czy grupa określająca się jako chór gejów(dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę ile osób faktycznie uczestniczyło w tworzeniu piosenki) jest reprezentatywną grupą i dostatecznie dużą grupą? Nie uważasz, że twój wpasowuję
  • Odpowiedz
Kolega zawołał na wsparcie czy jak odnalazłeś ten wątek?


@kiszczak: Po prostu miałem go otwartego jak go znalazłem i sobie o nim przypomniałem, ale widzę, że już musisz tworzyć swoje projekcje.

Specjalnie nie linkowaniem niczego konkretnego, bo jest tego tyle w sieci, że #!$%@?

Ale tego nie zrobiłeś dodatkowo pisząc to stosując liczbę pojedynczą("nagranie" a nie mnogą a później kazałeś szukać jakiejś konkretnej piosenki. Zwróciłem na to uwagę, bo odnosiłem się
  • Odpowiedz
@Tagnk

No i czy ten filmik lub "idziemy po wasze dzieci" jest potwierdzone w jakikolwiek sposób przez jakikolwiek rodzaj badań lub analizy?


Ty trollujesz, prawda? Bo nie wierzę, że można tak na poważnie. Jakich badań bądź analizy życzyłbyś sobie na potwierdzenie faktu zarejestrowanego na video? Że to video to nie fejk czy o co chodzi? Pytam całkowicie poważnie.
Na wszystkie Twoje pytania odpowiada w zasadzie filmik, który wkleiłem. Ja stwierdziłem, że widziałem
  • Odpowiedz
@kiszczak: Nie chodzi mi o badanie prawdziwości danego materiału tylko ilości np. ilości osób wykrzykujących dane hasła, ilości takich zarejestrowanych przypadków czy już poza materiałami badań/ankiet na tematy, które mogłyby być powiązane z tym hasłem.

Ty z kolei cały czas sprowadzasz dyskusję do groteski pomijając resztę pytań.

Czy grupa określająca się jako chór gejów(dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę ile osób faktycznie uczestniczyło w tworzeniu piosenki)

jest reprezentatywną grupą i dostatecznie dużą
  • Odpowiedz
@Tagnk

ilości osób wykrzykujących dane hasła, ilości takich zarejestrowanych przypadków czy już poza materiałami badań/ankiet na tematy, które mogłyby być powiązane z tym hasłem.


Ale jaki to miałoby mieć związek z twierdzeniem "widziałem film na którym przedstawiciele LGBT wykrzykują to hasło"? Na filmiku mogłyby być równie dobrze 2 osoby i to już byłby dowód na prawdziwość mojego stwierdzenia. Bo przypominam, że nie mówimy tu o tym, czy hasło "idziemy po wasze dzieci"
  • Odpowiedz