Wpis z mikrobloga

@mjkl: Jak facet wrzuca #pokazmorde, to to musi być coś naprawdę cool, żeby dostało plusy.

Jak średnio piękny #rozowypasek wrzuca dobre wykadrowane/sfotoszopowane #pokazmorde, to nagle lawina plusów.

Na plus, zawsze to fajnie patrzeć, że ludzie robią w życiu coś ciekawego zamiast siedzieć w domu na tyłkach.

  • Odpowiedz
@Famina: TO za to, że ciągle szpanuje fotkami z Islandii, a ja kisze w domu zamiast na snowparku siedzieć xD

A co ten @mjkl: taki skaczący? xD

Miałem nadzieje, ze najedziesz na jakąś przeszkodę :(
  • Odpowiedz
@mjkl: Skoro mówisz, że się ledwo co trzymałeś to ok rozumiem. Jak chciałem na koniec żeby brat mnie nagrał w Białce, a już takie zakwasy miałem, że ledwo co zjeżdżałem. To tak zawaliłem udem w rurę ( za nisko wyskoczyłem i deską zahaczyłem), że 3 dni chodziłem jak Dr.House :P
  • Odpowiedz
@mjkl: 1 km, serio? z filmu wydawało mi się że co najmniej kilka razy dłużej (to chyba nie cała trasa?)

A i owszem że w Polsce jest dużo fajnych, ale raczej dość stromych, a długich o małym nachyleniu (lodowcowych) nie ma, a takie są najfajniejsze
  • Odpowiedz
@Czop: dziex. ;] stok jest elegancki i plac zabaw tez. w tym roku tylko troche kłorterpajpa po macoszemu potraktowali i nie mozna za bardzo powywijac. ale i tak jest fajnie :] pozdr!
  • Odpowiedz