Wpis z mikrobloga

@TrUsKaWkOwAq: No widać że jest bardzo niestabilna emocjonalnie . Ale oni chyba krótko byli . Ogólnie to uważam że ona powinna się odciąć od social mediów to by jej na dobre wyszło .
  • Odpowiedz
@agahej: a ona tak to podpisała? ze jedzie do psychiatryka. Ja tylko widziałam story jak siedzi w polu i płacze. Później szła w stronę domu (oddalonego o 20km). Rodzice byli po niąi ja zostawili, wiec moze oni zadzownili po karetke?
  • Odpowiedz
  • 10
@faantasy ja myślę że rodzice widzieli co ona na story wyprawia i po nią wrócili i zadzwonili po pomoc. przecież to wygląda jak jakaś choroba dwubiegunowa. raz ich kocha raz nienawidzi,raz płacze raz się śmieje. jeszcze ta krew .. co ona się wywaliła czy jak
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq Jej zachowanie na story ewidentnie pokazuje jak zachowują się pacjenci z CHADem/borderem/dwupiegunówką... Pracuję na psychiatrii i to co pokazała jest 1:1, co widzę na oddziale. Szkoda mi jej. Wiedziałam, że ma problemy psychiczne, ale nie spodziewałam się, że aż w takim stopniu. Oby nie zrezygnowała teraz z leczenia, bo może się to źle kiedyś skończyć :/
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: kurcze, jej naprawdę potrzebne jest leczenie ..... I ona czas sprawia wrażenie jak by była nastukana .... laska idzie do domu 20 km z psem na rękach i jeszcze nagrywa story .... przerażające.... ciężko się na to patrzy
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: Co tam się stało??? Jeszcze wczoraj ten Przemek pisał jej komentarz pod zdjęciem i były serduszka :o Nie byłam w stanie nawet obejrzeć w całości relacji tylko ją przeklikałem, tak ciężko się to oglądało...
  • Odpowiedz
@faantasy: Klauno mogła by się powstrzymać bo śmianie się czy udostępnianie osoby która ma problemy jest nie na miejscu . Takiej osobie trzeba pomóc a nie dodatkowo ja jeszcze obrażać.
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq Właśnie weszłam na jej insta, masakra... Jakiś czas temu sama się wypisała z psychiatryka upubliczniając nagrywała co tam się dzieje i najeżdżała na ludzi. Ciekawe co teraz o ile będziesz/jest zamknięta..
  • Odpowiedz