Wpis z mikrobloga

@janusztravolta: A ty nie słyszałeś że Towarisz Putin straszy Atomem!!?? ¯\(ツ)/¯ Powinieneś sie bać a nie używać zakazanego myślenia o sobie i co jest dobre dla ciebie!! ( ͡ ͜ʖ ͡) ( )

Ps Miejmy nadzieje że Teorie Spiskowe Szurów sie nie sprawdzą bo inaczej będziemy niewolnikami sytemu o jakim nie śniliśmy tylko było napisne w prozach Dżordża Orwela które sie
  • Odpowiedz
piłeś - nie pisz


@janusztravolta: Hmmm () Moge ci ytylko powiedzieć że ci współczuje ( _) i nie wróże świetlanej przyszłosci jak nie rozumiesz otaczającego cie świata ¯\(ツ)/¯ Dla takich jak ty tylko plantacja bawełny () ( )
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: w jaki sposób wysnułeś wniosek, że "myślę o sobie" rejestrując się jako dawca szpiku?

Dla takich jak ty tylko plantacja bawełny

Obecnie znajduję się w topce zarobków w Polsce (programowanie), więc twoje projekcje mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
Obecnie znajduję się w topce zarobków w Polsce (programowanie), więc twoje projekcje mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.


@janusztravolta: (ʘʘ) A ja jestem synem Bilionera z Ju Es Ej i ci mówie że #!$%@? ¯\(ツ)/¯ i nie rozumiesz otaczającego cie świata więc tylko plantacja bawełny ci zostaje ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ( )
  • Odpowiedz
@janusztravolta: gdzieś widziałem statystyki że szansa zostania dawcą szpiku to około 1 : 10 000-50 000 (spory rozstrzał)
to jest kompletna loteria, jestem w rejestrze 15 lat i nic a są tacy co oddawali 2 razy w 5 lat
  • Odpowiedz
@KrwawyBot na stronie, którą podesłał @szukamspecjalisty wyczytałem, że

"Jak pokazują statystyki, w ciągu 10 lat od rejestracji, 1% zarejestrowanych osób zostaje Dawcą. Na zostanie Dawcą wcześniej niż w ciągu 10 lat, wyższe szanse mają osoby młode." - Ewa Magnucka – Bowkiewicz, Prezes Fundacji DKMS

czyli można oszacować, że szansa na zostanie dawcą w przeciągu 10+ lat wynosi > 1%, o ile dobrze liczę
  • Odpowiedz