Wpis z mikrobloga

Szukam sobie słuchawek ale moim problemem jest to, że chciałbym aby były do wszystkiego.
Zależy mi przede wszystkim na wygodzie - tak, że gdybym np. przysnął w nich w samolocie na 5 godzin to po obudzeniu nie czułbym żadnego dyskomfortu. Chciałbym też aby można było prowadzić w nich telekonferencję i dobrze zbierały dźwięk z mikrofonu. Ale oprócz tego nie chciałbym poświęcać jakości audio, mieć dobry ANC i jakość wykonania. Budżet tak do 2k.
Bose QC45 podobno są najwygodniejszą parą na rynku, ale jakość wykonania i dźwięku ma odstawać.
Sony XM5 to podobno poprawiona wersja XM4 która wydaje się być dobrym kompromisem.
B&O HX jest w promocji za 1700 na X-Komie i podobno miażdży wszystko inne jakością wykonania i dźwiękiem ale odstaje pod względem wygody i ANC.
Miał ktoś do czynienia z tymi modelami i mógłby naprowadzić trochę na dobry wybór?

#sluchawki #audio #muzyka

Co lepsze?

  • BOSE QC45 30.8% (4)
  • SONY XM5 46.2% (6)
  • B&O HX 23.1% (3)

Oddanych głosów: 13

  • 3
  • Odpowiedz
@Bejro: mam XM3 i XM4, 5 nie chciałem przez zmianę designu,poza tym 3 i 4 działają więc nie widzę sensu ;) nie będę się odnosił do innych firm bo nie miałem styczności, mnie akurat dźwięk XM siadł bardzo dobrze, są lekkie i bardzo wygodne
  • Odpowiedz