Wpis z mikrobloga

#iptv #siptv
Mam liste m3u od dostawcy, niestety nie potrafię zrobić, by móc korzystać z archiwum. Aplikacje mam siptv.
Próbowałem konwertować listę za pomocą konwertera ze strony siptv, niestety nie rozwiązało to problemu.
Próbowałem także dodawać epg z ovh, bez efektu.
Ktoś wie jak dodać archiwum to takiej listy?
  • 4
@trututuyten: mi w siptv działa w takim formacie:
#extinf:0 id="11_111" group-title="Popularne" timeshift="3" tvg-id="TVP1.pl" tvg-name="TVP 1 HD"
najważniejsze jest to timeshift="3". 3 oznacza trzy dni archiwum. W siptv na epg przy programach pojawia się zielony trójkąt, wtedy w programie jest archiwum.
@figus102: @johnmorra
Dodałem timeshift i rzeczywiście pokazała się opcja, by uruchomić kanał z aechiwum.
Niestety nic nie leci...
Mam iptv z iptv365.me i przed kupnem pytałem czy jest archiwum, odpisali, że jest.
Ostwarzalem też na tivimate te listę i archiwum było, ale tylko kilka kanałow. Mialem nadzieję, że na siptv jest opcja, by mieć wiecej...
@trututuyten: to nie jest tak, że sobie wpiszesz timeshift=3 i sie pojawi archiwum. Musisz wiedziec na których kanałach dokladnie jest ta opcja. najprościej to ściągnij sobie apke smarters/televizo lub każdą inną z opcją logowania przez xtream codes jak masz tivimate to tez moze byc. wtedy ci dokladnie pokaze ktore kanaly maja opcje cofania. to po pierwsze. po drugie czsami dostawcy maja inaczej skonfigurowane api i nie bedzie dzialac z zew. EPG