Wpis z mikrobloga

@Adameks51: A no tak - nie wiem czemu, ale odebrałem to jako brak możliwości dokonywania refunda w odniesieniu do jakiejkolwiek gry jaką zakupi się po zmianie regionu (my bad).
@Yarizu: i się skończyło... chciałem dzisiaj kupić forze horizon 4 i podczas zakupu wyskoczył błąd i zostałem deportowany do Polski XD. Trudno, ale najlepsze jest to, że dosłownie sekundę temu dowiedziałem się, że po zmianie mogę dokonać tylko jednego zakupu, bo w przypadku drugiego mam niemal 100% szans, że powrócę na mój pierwotny region.
@Adameks51: Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Od kogo dowiedziałeś się, że tylko jeden zakup jest możliwy przed ponowną deportacją? Czy masz teraz możliwość zmiany, czy musisz czekać? Ciekawe, że inne osoby, które zmianiały region się z czymś takim nie spotkały (@Vizley potwierdzisz?)
@Yarizu: Wczoraj gościu z discorda też dostał deportację bo chciał kupić drugi raz. A NitroHunter [gościu, który zajmuje się zmianą regionu] potwierdził, że można tylko dokonać jednego zakupu po zmianie, szkoda #!$%@?, że nic mi wcześniej nie powiedział, ale #!$%@? tam.
@Yarizu: ale #!$%@? skąd ja to miałem wiedzieć ? Jakby mi ten #!$%@? napisał, że mogę dokonać jednego zakupu, bo drugi zakup = deportacja, to bym poczekał i kupił wszystkie gry, które chciałem... Bo i tak musiałem jeszcze kasę doładować, na następne zakupy.