Wpis z mikrobloga

dobra niech będzie że obali Putina, ale czy to dobrze? on też jest #!$%@?ęty


@fraciu: Ani dobrze ani zle. Co sie tak wszyscy uczepili obalenia kutina? Czy on jest czy go nie ma nic sie nie zmieni. Problem lezy w mentalnosci narodu a nie w przywodcy. Obala kutina to przywoda bedzie inny - zmieni sie. Mentalnosci narodu nie zmienisz z dnia na dzien czy z roku na rok.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 no nie wiem Putin wiemy jaki jest a prigozin chyba nawet atomem chciał walić. lepszy wróg którego znasz i w sumie któremu nie wychodzi ta wojna.
@sirgorn dokładnie xD więc nie wiem z czego ta radość, no ale zobaczmy
  • Odpowiedz
@fraciu: on jest mniej przewidywalny niż Putin. Putinowi brakuje uwagi świata, zapraszania na wielkie uroczystości, obecności wśród ważnych polityków. Przez to nie jest aż tak radykalny. Prigożin ma to gdzieś. Jest nieobliczalny. Putin też, ale mniej.
  • Odpowiedz
no nie wiem Putin wiemy jaki jest a prigozin chyba nawet atomem chciał walić. lepszy wróg którego znasz i w sumie któremu nie wychodzi ta wojna.


@fraciu: Czyli ze co? kutin nigdy atomem nie straszyl? jeden pies kto tam bedzie rzadzil. Poki nie zienisz podejscia spoleczenstwa nic sie nie zmieni.

Poza tym proponuje wziac poprawke na wypowiedzi. Wypowiedzi to nie czyny.
  • Odpowiedz
a tak w sumie to co społeczeństwo może?


@fraciu: Zle zadane pytanie.
Poprawnie zadane pytanie brzmi - co moze przywodca jak ma poparcie spoleczenstwa. A co moze bez poparcia.

Bez poparcia spoleczenstwa czasami przywodcy tracili glowy (doslownie). Natomiast majac poparcie spoleczenstwa przywodcy wszczynali wojny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 no w sumie co? nic albo jesteś za wojna albo do gluagu xD przciesz ruski są zastraszeni a na ile te poparcie dla wojny jest to nikt nie wie. do tego propaganda. W Polsce robią sieczkę ludzia z mózgu a co dopiero tam, plus strach że guag dla całej rodziny xD więc żądam jeszcze raz pytanie co oni mogą?
  • Odpowiedz
@fraciu: Bardzo wygodne tlumaczenie. Szkoda tylko ze naiwne. Wiesz ze nie tylko propaganda rosyjska robi sondaze? Ktokolwiek by sondazu nie robl wychodzi on zawsze tak samo - spoleczenstwo popiera dzialania putina. Popiera "wielkarasije".
Wiekszos spoleczenstwa twierdzi ze zahpd sie uwzial na nich "ot tak" bez przyczyny.

Pokolen trzeba by sie to zmienilo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 jasne że popeira ale pomysł sam, na początku były jakieś protesty, co niby mają zrobić ci co są przeciw jak są tak za mordę trzymani? już nawet nie ty ale cała twoja rodzina ma #!$%@? xd jak by nie patrzeć to hamoje.
  • Odpowiedz
@fraciu: Za opinie w sondazu (zwlaszcza jaims niepanstwowym) ikt siedziec nie pojdzie. Ja nie mowie o braku protestow czy jawnym spzeciwie wbec wladzy. Ja mowie co wychodzi w sondazach. Sondaze sa raczej anonimowe co nie?
  • Odpowiedz