Wpis z mikrobloga

Tusk od kliku miesięcy podróżuje po kraju, Tusk Vision Network pokazuje każdy jego wyjazd na żywo. A jak trzecia siła w sondażach ma swoją konwencję programową, gdzie jest okazja do obiektywnego pokazania czyichś poglądów i programu, to nawet sekundy nie pokażą.
Pewnie politbiuro wybierze "odpowiednio kontrowersyjne fragmenty" do wieczornego dziennika telewizyjnego.

#konfederacja #tuskvisionnetwork #polityka
  • 14
@krzysssi33k: XD zwyczajnie ci napisałem, że jeżeli możesz mieć do kogoś oczekiwania to do telewizji publicznej dotowanej z kieszeni każdego Polaka, powinna przynajmniej w jakimś stopniu udostępniać czas antenowy innym partią, a prywatny biznes to może robić co chcę i pokazywać co i kogo chcę, ale widzę że przypomnienie fikołków "wolnościowej" konfederacji zabolał, stąd ten atak
aha, znów ten oklepany fragment "nie chcemy PIT, TVP, TVN, ZUS, itp itd", to dlaczego telewizja, która wspiera piękne hasła takie jak: różnorodność, równość, tolerancja jednocześnie zamyka mordę partii, z którą się nie zgadza?


@krzysssi33k: dlaczego TVN ma tolerować partię która ich nie toleruje? Dopiero co razem z pis, wymyślnymi kruczkami prawnymi chcieli odebrać im koncesję. Niech Rola razem ze swoim cyrkiem robi im transmisję. Zresztą nie wiem czy warto skoro