Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki polecacie laptop Apple'a na początek? Potrzebuję do podstawowej pracy typu poczta + przeglądarka. Nigdy nie miałem sprzętu Apple'a, więc nie mam pojęcia, co i jak, a nie chcę kupić jakiegoś grata, który zaraz będzie się wieszał, bo za mało RAM-u itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytaniedoeksperta #apple #macbook
  • 11
  • Odpowiedz
@truchuo: absolutnie nie słuchaj przedmówców, do poczty i przeglądarki nie potrzebujesz 16GB RAM i w najbliższych kilku latach nie będziesz potrzebował. Najważniejsze jest, abyś wziął już na M1. To nie tylko kwestia wydajności, ale i baterii. Nie pchałbym się w nic na Intelu. Nie masz kasy na M1 - odpuść zakup. Nie kupuj Maca z Intelem.
  • Odpowiedz
@truchuo: 8GB nie jest na przyszłość, bo może będziesz chciał sprzedać tego Maczka i kupujący będzie patrzył na RAM? Poza tym zobacz screena, którego wrzuciłem - aktualnie działam na Air M1 8/256 i widać jakie jest zużycie RAMu. Być może w przyszłości będziesz chciał czegoś więcej od komputera? Nigdy nie wiadomo, a takie 16GB jest bezpiecznie.
c.....v - @truchuo: 8GB nie jest na przyszłość, bo może będziesz chciał sprzedać tego...

źródło: Screenshot 2023-06-24 at 21.30.38

Pobierz
  • Odpowiedz