Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski w sumie rzeczywiście taki "problem" występuje. Tzn nawet zwyczajnie nie opłaca się walić pojedynczych mobów, bo najlepiej wychodzi combo na większej ilości potworów. I szybciej i łatwiej.
Przynajmniej u mnie jeszcze, ale biuldu jakoś specjalnie nie mam wycyckanego jeszcze.
@Chris_Karczynski: Na tier 2 nie dajesz rady w lochach? Whaaaat? To ja na tier 4 wbijam się w całe grupki mobów i padają przeważnie po maksymalnie kilku sekundach, a bossów robię w mniej niż minutę. Fakt, że czasami się przeliczę i zginę, ale ogólnie kasuję mobki bez większych problemów (lvl 71). Chyba sobie zepsułeś build.
@Chris_Karczynski z codex są gwarantowane, najgorszy roll mają i możesz ich używać ciągle. możesz sprawdzić który dungeon który daje i sobie porobić te co potrzebujesz aktualnie.

te które znajdujesz na przedmiotach to loteria
@Chris_Karczynski jak najedziesz myszka na dunga którego nie robiłeś nigdy to ma taką ikonkę. i tam jest napisane jaki aspekt dostaniesz za jego ukończenie.

to to są aspekty do codexu, one tam trafiają i je możesz wykorzystywać ile razy chcesz i na wszystkich postaciach.

to jest na stałe przypisane do danego dunga