Wpis z mikrobloga

@MegaZU0 dokładnie, jesteś na emergency tax, zgłoś się do revenue lub sprawdź czy ewentualnie jest możliwość zaaplikować o zmianę tax-u online. tak czy siak pobrana "nadwyżka" zostanie ci zwrócona przed lub na koniec roku podatkowego w zależności kiedy sie do nich zgłosisz
  • 0
@thegregor: @onaj dobra, dzięki za informacje a czy mogę do innego revenue podejść niz mój adres zamieszkania? Jestem obecnie na szkoleniu do wtorku, i bym dał radę wyskoczyć na 1h podczas lunchu jutro o 11:45
@MegaZU0 prawdopodobnie zalatwisz to w kazdym tax office, kwestią jest czy 1h wystarczy, biorą pod uwagę okres wakacyjny może byc zwiększona ilosc ludzi
@MegaZU0: Napisz do revenue na swoim profilu przez enquiries i powinienes dostac odpowiedz w ciagu paru dni. Albo zadzwoń do nich na (01) 858 9843. Tylko czasem sie czeka dlugo. Nadplacony podatek dostaniesz spowrotem po paru tygodniach, jak już wszystko będziesz miał pozapinane w revenue.
Edit. Ale tak z drugiej strony patrzac, to jeśli to jest tygodniowka, to 40% taxu sie należy jak nic. Do tego prsi i usc i masz
@MegaZU0: Nigdy nie byłem w Revenue - wszystko załatwiałem telefonicznie lub przez Internet.
Zadzwoń do nich najlepiej.
A tak w ogóle to chyba na Payslipie jest zaznaczone jeśli to emergency tax. Jak nie, spytaj pracodawcę. Dostałeś Tax Credit Certificate z Revenue może?
@MegaZU0 rower to popatrz w Decathlon lub Halfords. Powinieneś w tej cenie coś nowego znaleźć co kręci kołami. Jak kopiesz w piłkę to ci mogę dać mamiary na chłopaków w Limerick. Sam już tam nie mieszkam już ale znam sporo ludzi.