Wpis z mikrobloga

@Dziewczyna_Tyraxora: celem zniesienia poboru było usprawnienie armii, co niestety zostało cudownie #!$%@?, bo armii nie zmodernizowano i nie zmieniono starych pryków na stanowiskach, a ludzi z wiedzą pozwalniano, bo byli za drodzy.
Nie wspominając już o masowym wywalaniu żołnierzy tuż przed emeryturą.

Co do równania wieku, to ta reforma przegrała im wybory, bo PiS obiecał powrót do starych zasad.

Prawidłowo że przestali antagonizować niektórych wyborców, choć te pomysły w ogóle
  • Odpowiedz
@Dziewczyna_Tyraxora:

Konfiarze: najważniejsza jest gospodarka, PO i PiS to to samo zbankrutują nas

Tusk: przejśćcie przez kryzys sucha stopą, deflacja

Mentrzele: Spoko można się zadłużać do 90% PKB, zmieścimy się śmiało
  • Odpowiedz
@Dziewczyna_Tyraxora: Nie no, apologii Tuska, która opiera się na tym, że przecież on na pewno kłamie i dlatego powinno się na niego głosować, bo on DOBRZE kłamie, to jeszcze nie słyszałem xDDD
  • Odpowiedz
To czym się różni Tusk od Kaczyńskiego skoro jeden i drugi zrobią wszystko dla władzy?


@Mddzms99: jeżeli po dwoch kadencjach obu ich rządów zadajesz takie pytanie to ja wysiadam.
Oczywiście że różnią sie podejściem do socjalu nawet jesli głosują podobnie. Ale ty tego nie rozumiesz co już ustaliliśmy. Albo rozumiesz i tylko udajesz głupa, żeby pokazać w dobrym świetle swoich populistów z Konfederacji.
  • Odpowiedz
@Mddzms99: zmanipulowany to ty jesteś prostackimi haslami swoich bożków.
Czym innym jest głosowanie za socjalem będąc w opozycji, a czym innym wymyślanie i wprowadzanie tego socjalu będąc u władzy.
Ty za glupi żeby to zrozumieć. Współczuję sobie, bo pewnie pojdziesz zagłosować na Konfederację.
  • Odpowiedz
@Tymajster: A gdzie ja napisałem, że popieram Konfederację ? :) "Czym innym jest głosowanie za socjalem będąc w opozycji, a czym innym wymyślanie i wprowadzanie tego socjalu będąc u władzy", Ty napisałeś to na serio? Czym się różni głosowanie za socjalem będąc u władzy a głosowaniem za socjalem będąc w opozycji? Wprowadzanie socjalu przez władzę to próba przekupstwa, zadłużanie kraju pod korek a głosowanie za DOKŁADNIE takimi samymi socjalami przez
  • Odpowiedz
tak samo nie widzę różnicy w kwestiach gospodarczych między PiSem a PO.


@Mddzms99: To ci podpowiem... 158,5 mld złotych, w tym 106,9 mld złotych w postaci dotacji i 51,6 mld złotych w formie preferencyjnych pożyczek z KPO.

Jak to dla ciebie w kwestiach gospodarczych nie jest różnica, to zrób baranka w ścianę.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Spoko, głosuj sobie na zbawcę narodu. Tylko potem nie zapomnij kto głosował za tym socjalnym bajzlem, kiedy inflacja wywali ponad skalę. Ale założę się, że pewnie zapomnisz, bo przecież 800+, darmowe kredyty na mieszkanie, laptop+, dodatek węglowy, 13 i 14 emerytura, podwyżki dla posłów i senatorów, bon wakacyjny, lockdown dla gospodarki i służby zdrowia (razem w pakiecie z największą liczbą nadmiarowych zgonów w Europie) to przecież sprawka pisu, opozycja
  • Odpowiedz