Wpis z mikrobloga

Witam ekspertów #titanic #titan ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Śmieszą mnie te wszystkie memy i sam fakt tego że milionerzy wsiedli do takiej amatorskiej puszki ale gdy sobie tylko myślę jaka tam musiała panować atmosfera w ostatnich godzinach to aż mnie ciarki przechodzą. Garstka ludzi ciasno zamknięta na dnie oceanu, bez szansy na wydostanie się. Nawet gdyby ich znaleźli to nie ma jak ich wyciągnąć. Zastanawia mnie co tam się działo w środku, o czym rozmawiali, czy ktoś popełnił samobójstwo nie chcąc już czekać na pewną śmierć. Pewnie za rok będzie dużo niskobudżetowych thrillerów z motywem wycieczki łodzią podwodną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Swoją drogą, wiadomo czy było tam coś w rodzaju czarnej skrzynki?
  • 7
  • Odpowiedz
  • 115
jaka tam musiała panować atmosfera w ostatnich godzinach

@TheFlashes: Spora szansa, że ich zgniotło i nie zdążyli mieć żadnej atmosfery przed śmiercią.

Swoją drogą, wiadomo czy było tam coś w rodzaju czarnej skrzynki?

Jedyną "czarną skrzynką" był sracz.
Może komputer pokładowy coś nagrywa (są chyba nawet kamery), ale znając prezesa, to nośnikiem jest SSD z AliExpress.
  • Odpowiedz
  • 1
@TheFlashes też mnie to zastanawia. Mam nadzieję że znajdą kiedyś ten wrak, żeby zbadać co tam dokładnie się stało.
A co do samobójstwa (jeśli jakimś cudem przeżyli te parę dni czekając na nieuniknione), ciekawe czy mieliby w ogóle możliwość to zrobić, no bo w sumie jak pozbawić się życia w puszce w której nie można nawet wstać? Raczej nie mieli tam wielu narzędzi, które byłyby pomocne ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
  • 6
@Upssy Jak tak teraz myślę to gdyby mnie kiedykolwiek natchnęło na taką wyprawę to wziąłbym ze sobą w kieszeni jakieś kapsułki z cyjankiem. Tak na wszelki wypadek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Spora szansa, że ich zgniotło i nie zdążyli mieć żadnej atmosfery przed śmiercią.


@vytah: otóż jesteś w błędzie, bo na tej głębokości mieli około 400 atmosfer xD
  • Odpowiedz