Wpis z mikrobloga

#kononowicz Pamiętam jak ktoś kiedyś napisał w komentarzach pod którymś z filmów, że biedna Szkolna to była dobra Szkolna. Ich życie od pewnego czasu to trochę jak mechanizm działania socjalizmu. Kiedyś Konon od Mexicano dostawał 200 zl miesięcznie i z płaczem żebrał o węgiel na zimę mimo wszystko musząc coś robić. Później czasy lajtów i tego, że dwóch nierobów popierdziało sobie w wersalkę nie mając kompletnie żadnych obowiązków życiowych od lat, a wpadało kupę kasy. Bezdomny analfabeta jeżdzący sobie taksówką za tysiąc złotych, którego "kontent" to wrzucenie codziennie filmiku z przeżuwania pasztetowej na śniadanie. Paczki, żarcie od widzów itd. Oni byli namacalnym przykładem tego eksperymentu ze szczurami, które dostawały wszystko co chciały i po roku cała kolonia padła, bo zatraciła pierwotne instynkty walki o cokolwiek. Majora tak naprawdę zabiła monotonia swojej wegetacji i zerowa chęć żeby to zmienić mając pewnie 3 krajowe z kanału za nic nierobienie. No i wiadomo dodatkowo odklejka, że jakieś czarne szprychy na niego czekają i on będzie normalnie żył, normalnie wyglądał i stworzy wspaniałą i kochającą się rodzinę. Głupi do końca nie był, myślę, że skumał to, że nic takiego jednak go nie spotka i chlał już na umór mając #!$%@? na wszystko. Szkoda, że za czasów jak jeszcze chodził na terapię nie ogarnął się, mądrze sobie gdzieś pieniędzy nie odłożył, mógłby trochę jak Mexicano stanąć na nogi.
  • 13
  • Odpowiedz
mógłby trochę jak Mexicano stanąć na nogi.


@thisismaddnes: To by się nigdy nie wydarzyło. Nitro w jego mózgu poczyniło takie szkody że był po prostu pacynką, kukiełka. Mexicano był przynajmniej kontaktowy jak nie był zachlany. Na ratunek majora to był czas 20 lat temu a nie jak sobie resztki połączeń w mózgu rozpuścił rozpuszczalnikiem
  • Odpowiedz
zerowa chęć żeby to zmienić mając pewnie 3 krajowe z kanału za nic nierobienie.


@thisismaddnes: Major już w momencie wprowadzenia się do domku drewnianego był bezdomnym ćpunem i kryminalistą po czterdziestce, z mocno ograniczonymi zdolnościami umysłowym i fizycznymi, dużo nie mógł zmienić. Meksik stanął na nogi bo był znacznie mniej zniszczony od Majora.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: biedna szkolna to wiesz XD to mem

kiedy knur dostawal 100zl od meksyka to meksyk wyciagal lape po te pieniadze na swoim strimach XD to wtedy konon robil u niego za parobka na co sie mocno buntowal bo nie mial jak sie dobrac do tego miodu

ludzie zapominaja ze z roku na rok frajerow spod bramki rosnie do kwadratu, codzienne wizyty, codzienne donejty do reki za
  • Odpowiedz
  • 0
@T4_LOVER No 5 lat temu jak Major był trzeźwy to też nie możesz powiedzieć, że był totalnym przygłupem. Jak jeszcze mu układ neurologiczny jakoś działał i głowa to mógłby coś ze sobą zrobić.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Tam nic nie działało, maszyna losująca ledwo wypluwała losowe słowa, gubił wątek w polowie zdania, wieszał sie, kolana się dla niego nie zginały. On jedyną opcje na dobre życie to miałby w ośrodku zamkniętym gdzie mógłby sobie pielęgniarki bajerować i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@T4_LOVER To nie jest tak do końca, gwarantuje Ci, że jakby 5-6 lat temu odstawił alkohol i Nitro to spokojnie by się ogarnął. Mam sąsiada co 10 lat nie trzeźwiał, nawet swoją kobietę mi wtedy jak chlał proponował, że za 4paka jak im kupię to ona na klatce schodowej zrobi mi loda. Nie skorzystałem, ona już nie żyje, a po jej śmierci poszedł na terapię, stał się prawnym opiekunem jej córki,
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Ale ty porównujesz picie alkoholu do kirania nitro od 20 lat. On miał papkę zamiast mózgu i tak zaskakująco długo przeżył patrząc na fakt że kiracze nitra już dawno wyginęli

Tymczasem, jak się okazuje, praca z organicznymi rozpuszczalnikami może mieć poważny wpływ na funkcjonowanie naszego mózgu, nawet wiele lat po zakończeniu pracy z tymi środkami. Dr Erika Sabbath przebadała ponad 2000 emerytowanych francuskich robotników, z których część z racji
  • Odpowiedz