Wpis z mikrobloga

Przypominam wszystkim Konfiarzom, będącym zwolennikami braku poboru do wojska i równego wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, rozczarowanych wypowiedzi ich idola z tik toka, że:

- pobór do wojska zniósł rząd Donalda Tuska

- reformę emerytalną, zrównującą wiek emerytalny kobiet i mężczyzn zaczął realizować rząd Donalda Tuska

#neuropa #polityka #konfederacja #bojowkadonaldatuska
Pobierz
źródło: 17420319333157900e0724df34280185,0,0,0,0
  • 33
@Dziewczyna_Tyraxora ja tylko przypomne, ze nawet pracujac do 65 roku: zycia facet, jej albo nie dozyje albo bedzie to ochlap w tym batustanie podniesienie wieku do 100 nic by nie dalo, i byla to gowno reforma , bo trzeba zreformowac nie wiek a zus, ktory te pieniadze #!$%@?...

dodam jeszcze z rudy podniosl vat i juz zostanie to do usranej naszej, zamiast zaczac od reformy urzedow i reszty wyrobnikow lepiej #!$%@? suwerenowi
moja emerytura nie jest moja


@magnat32: Przecież tak działa każdy system emerytalny od Bismarcka, jak i każda inna instytucja państwowa, choćby NFZ. A polska ma wysoką wydajność bo cały system państwowy zużywa 6% swojego budżetu, i to wlicza wszystkie instytucje. W porównaniu do takich Niemiec, stoimy na wiele mniej zbiurokratyzowanym poziomie.

piramida finansowa jest ok

co to za mierne populizmy? przecież te pieniądze wracają do ludzi, a prezes zarabia jak każdy