Wpis z mikrobloga

Sławomir z Krzyżowej ostatnio jak leki zadziałały i wyszedł z nory i zaczął komenatrze pisać na YT dumnie się chwalił że jest Niepijącym alkoholkiem i jest wolny od wszelkich używek. Na swoim filmie sprzed 2dni na kanale Orzeł Ulicy obiecuje bezdomnym menelom, nawet pada z jego ust "daję słowo honoru że jak ktoś mnie przywiezie to się z wami napije bo dziś muszę autem wrócić" Nie dość, że zakłamana prostytutka to dalej czerpie korzyści finansowe z ludzi którzy w życiu się stoczyli. #patostreamy #kononowicz
  • 5
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Przecież to chyba nie on widziałem te filmy i osoby które są nagrywane mówią coś że ten gość bierze sterydy bo ma łapę dużą a z tego co mi wiadome to on nie ćwiczy + ten gość który nagrywa ma inne tatuaże
  • Odpowiedz
  • 0
@KenEx ten debil przecież też się wytatuował i to nawet w okolicach szyji. Rudy też się buja w ciuchach furia czyli typowo gymwear więc może sam im kazał o sobie mówić per steryd bo go to podnieca. Nie zdziwilbym się
  • Odpowiedz
Ta wytatuował sie ale ten ziomek ma inny tatuaż niż on zaraz ci znajde moment w filmie bo coś kojarze że gdzieś był
  • Odpowiedz