Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jakoś ciężko mi uwierzyć, że Mikołaj i Sara wcześniej się nie zgadali. Zbyt pięknie to wszystko wygląda, a przecież poznali się wcześniej.
i Miki mówiący, że nie wybrał Wiki bo ona nie wymieniła jego w pytaniu przy obiedzie, a przecież Sara też go nie wymieniła
  • 4
  • Odpowiedz
  • 28
i czy tylko mi patrzenie na twarz Sary sprawia ból? Te rzęsy jej tak obciążają powieki, że wyglądają jak spuchnięte i oczu nie widać....
  • Odpowiedz
@storczyk123: nie wiem czy się zgadali ale jedno i drugie wygrało swój sezon dzięki wyrachowaniu (nie mówię że to źle) więc są dobrym wyborem dla siebie nawzajem - w sensie że mogą liczyć na to że tak jak w oryginalnych sezonach do końca pozostaną skupieni na grze i żadne zamianki i romantyczne uniesienia nie wejdą w drogę po kolejną wygraną
  • Odpowiedz
@storczyk123: z jednej strony tak ale z drugiej strony to nie są aktorzy, ciężko byłoby udawać zauroczenie kiedy kamery są przy nich cały czas. To jak opowiadają o wcześniejszych sezonach uświadamia mi że oni tam naprawdę coś tworzą z drugą osobą.
  • Odpowiedz
@storczyk123: Mam nadzieję, że się szybko pożegnamy z Sarą, bo tak jak piszesz, nie da się patrzeć na to co zrobiła ze swoją twarzą. Wygrała program, a wygląda jakby poszła do mięsnego tłuczkiem poprawiać twarz. Zdecydowanie Dominika lepiej się poprawiła, która nie wygrała programu.
  • Odpowiedz