Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Mam pytanie do użytkowników Samsunga Galaxy S22.
Chcemy kupić dla żony konkretnie ten telefon.
Nie pytam więc o inne propozycje.
Czy bateria w tym Samsungu rzeczywiście jest taka słaba?
Czy może były jakieś aktualizacje Androida które zoptymalizowały już działanie tej baterii, czy kompletnie nic się nie zmieniło? Czy uważacie, że warto go kupić za 3000 zł?

#android #smartfon #telefony #samsung
  • 9
via Android
  • 0
@PiotrX1 to całkiem nieźle. Masz może jakieś konkretne tipy w użytkowaniu tego telefonu, aby bateria się szybko nie wykańczała? czy po prostu nie używasz go nadzwyczaj często?
@kostly: raczej nie siedzę jakoś dużo w telefonie, korzystam głównie z messengera, czasem z przeglądarki jak muszę coś szybko wyszukać. Mam włączony tryb ochrony baterii (ogranicza ładowanie do 85%), co pewnie trochę skraca czas na jednym ładowaniu. W statystykach pokazuje mi zazwyczaj tak ok 2h dziennie na włączonym ekranie.
Wifi, sieć komórkowa i bt cały czas włączone. Moim zdaniem tragedii nie ma, ale musisz wziąć pod uwagę, że S22 ma trochę
via Android
  • 0
@Marcines kurde, rzeczywiście znalazłem Samsung Galaxy S23 za 3200 na proshop.pl, ale nie wiem czy legitny sklep. Ciekawa promocja, bo w innych sklepach chodzi za 4000.
uważacie, że warto go kupić za 3000 zł?


@kostly: Nie.

https://www.proshop.pl/Telefon-komorkowy/Samsung-Galaxy-S23-5G-256GB8GB-Phantom-Black/3125472

Za 400zl wiecej masz s23 z 256GB czyli wersja z szybszymi pamieciami ufs 4.0, ktore sa mniej energozerne.
Do tego jest to o rok mlodszy model, z nie grzejacym sie procesorem i ogolnie lepsza specyfikacja.

Zakup za 3k s22 pomijajac to, ze ten telefon jest mocno nieudanym modelem, to strzal w stope bo to dosc drogo.
I nie nowsze wersje
PurpleHaze - >uważacie, że warto go kupić za 3000 zł?

@kostly: Nie.

 https://www.pr...

źródło: obraz_2023-06-21_194925330

Pobierz
@kostly: Tak jak pisze kolega wyżej, jeśli s23 to tylko w wersji 256gb. Odpuść sobie s22, bo bateria jest kiepska i nic z tym nie da się zrobić. Poluj na promocje, często s23 można kupić w fajnej kwocie, a zdecydowanie lepszy model, jeśli chodzi o baterie, procesor czy aparaty.