Wpis z mikrobloga

Co raz więcej osób się wypowiada o śmierci Majora, najpierw z większych Gimper. Później Ator, teraz do tego doszła Staśko, nie zdziwię się jak dziś lub na dniach zabierze głos Konopski, Revo czy nawet Spysiński. Z jednej strony to dobrze że się wypowiadają i nagłaśniają temat, choć z drugiej trochę rychło w czas, bo jak była okazja by po SDR jakoś nagłośnić że na Szkolnej dzieje się Patola to jedynie kto oglądał shoty i jakkolwiek pocisnął centaura był Dominik Bos. No ale zobaczymy czy coś będzie z tego więcej, czy jak zwykle sobie pogadają i na tym The End będzie. Swoją drogą Piotruś Kołodziej teraz będzie sławny bo w końcu u Gimpera na początku materiału jest fragment z lajta Pioterka, ciekawe czy Pawełka z tego tytułu zapiekła odbytnica ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz #patostreamy #polskiyoutube #gimper #stasko
Kiszak1902 - Co raz więcej osób się wypowiada o śmierci Majora, najpierw z większych ...

źródło: stasko

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
zabierze głos Konopski, Revo czy nawet Spysiński. Z jednej strony to dobrze że się wypowiadają i nagłaśniają temat, choć z drugiej trochę rychło w czas, bo jak była okazja by po SDR jakoś nagłośnić że na Szkolnej dzieje się Patola to jedynie kto oglądał shoty i jakkolwiek p


@Kiszak1902: stasko sie obudzila bo poczula biznes a wczesniej gdzie byla nie chce mi sie wierzyc ze teraz sie polowa ludzi budzi i
  • Odpowiedz
  • 3
zaznaczę jeszcze że to nie jest tak że mam jakąś niesamowitą wiarę że nagle źli ludzie po znikają i pojawi się tak zwana "kurtyna" tylko dziwi mnie bardzo fakt że za każdym razem musi dojść do tragedii aby ktokolwiek się zjawił i nagle nagłośnił temat, za życia Majora jak były przepychanki w SDR i z Prokuraturą, to mało kto się tematem interesował. Nie wiem, fajnie byłoby by ktoś taki jak Nie wiem
  • Odpowiedz
@Kiszak1902: Staśko totalnie nic nie wie o US17, no ale postanowiła się wypowiedzieć. Baba jest abstynentką i pluje na alkohol, no i z tego powodu podpina się pod temat śmierci j00ra. W końcu Major to był alkoholik i ćpun. Zgaduję, że Majka pierwszy raz w życiu usłyszała o Nitroszczurze i o Kononie.
  • Odpowiedz