Wpis z mikrobloga

Oho, już zaczęło się #!$%@? Januszy o fryzurach xD


@Brandon95: przestań ich bronić, wszystko co na te miernoty gadali i gadają nasi starzy oraz inni Janusze to w 100% czysta prawda, a wczoraj miałeś tego potwierdzenie na boisku i w wywiadach po meczu
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: Przecież ja ich nie bronię. #!$%@?ć ich za ten wczorajszy mecz i wyjebongo na drugą połowę. Ale czepianie się fryzur to już poziom najgorszych januszy. Tak jakby nasza reprezentacja była jakaś wyjątkowa w tym aspekcie. Przypominam, że mistrzami świata zostali Argentynczycy, gdzie dosłownie wszyscy zawodnicy są wydziarani od góry do dołu i mają swoich prywatnych barberów, którzy odświeżają im fryzurę i zarost przed każdym meczem xD Cristiano potrafił zmieniać fryzurę
  • Odpowiedz
@Brandon95: oczywiście, że fryzury nie grają - użyłem tego jako pewnej ilustracji.

Wkurzający jest dla mnie ten rozdźwięk między insta-gogusiami, "panami świata" w reklamach i mediach społecznościowych a tym, że na boisku #!$%@?ą się, jak przydusi ich drużyna będąca w rankingu FIFA za Fidżi, Barbadosem, Nową Kaledonią i Vanuatu
  • Odpowiedz
Przypominam, że mistrzami świata zostali Argentynczycy, gdzie dosłownie wszyscy zawodnicy są wydziarani od góry do dołu i mają swoich prywatnych barberów, którzy odświeżają im fryzurę i zarost przed każdym meczem xD Cristiano potrafił zmieniać fryzurę w przerwie xD


@Brandon95: myślę, że jednak jest różnica między gośćmi, którzy wygrywają Mistrzostwa Świata, czy zdobywają Złote Piłki i chcą w takich momentach dobrze wyglądać, a zbieraniną bezjajecznych miernot, które przez pół spotkania chowają się,
  • Odpowiedz
@Brandon95: z tymi fryzurami niby Beka, ale jak kiedyś grali w Poznaniu to mój fryzjer obcinał reprezentacje i mówił, że dzień przed meczem siedział do 3 w nocy... Mecz był towarzyski, no ale ja bym wolał się wyspać grając jakikolwiek mecz niż siedzieć w nocy u fryzjera..
  • Odpowiedz
@Da_Da_Da: tak bo piłkarz to powinien być krótko ścięty żeby było widać ze walczak a nie jakieś pedalskie grzywki. Mają wolne przez pół dnia to zamiast sobie pójść na orlik pokopać w piłę to im fryzjerzy w głowach
  • Odpowiedz