Wpis z mikrobloga

Widze wykop nadal na równi pochyłej i został oddany ruskim trolom i kamrackim grupom z fb oraz ludziom urobionym przez nich. Nie było mnie pare tygodni na Wykopie, wracam i widze zaplusowane komentarze pochwalajce Putina, albo znalezisko gdzie wykopek i promuje tą niezrównoważoną Sokołowska od zarabiania na kubkach z Wołyniem i pisze, że ona rzekomo jest na ukrainskiej liscie do odstrzału tymczasem nie potrafi dac linka gdzie niby o tym odstrzale napisano poza twittem samej niewiarygodnej figurantki i rżnie głupa zapytany o dowód. Oczywiscie wykopki też plusują.
Do tego kilka pomniejszych manipulacji widziałem i też plusowane np. rosyjska wersja Głodomoru - w stylu '' to było niechcacy, poza tym wiekszosc zmarłych to Rosjanie,a nie Ukriancy''.

#ukraina #rosja
  • 15
@szurszur:

został oddany ruskim trolom i kamrackim grupom


Mylisz się. Ludzie po prostu mają #!$%@? serdecznie dosyć zmuszania do miłości do ukrainy, awantur o historię, ciągłego zamiatania pod dywan wszelkich problemów/patologii i bezceremonialnej działalności ukrainskich farm które #!$%@?ą już takie fikołki, że sami przestają wierzyć w swoją misję na wykopie.

Sam śmierdzisz jak ten typ który ostatnio tu wybraniał 'Szuchewycz tego wcale nie powiedział' i zaczął podważać zdanie, uwaga, historyków.
Sam śmierdzisz jak ten typ który ostatnio tu wybraniał 'Szuchewycz tego wcale nie powiedział' i zaczął podważać zdanie, uwaga, historyków.


@eeehhh: O kolego ordynarnie manipulujesz Przeicęz w tamtej dyskusji udawodniono (dodatkowo ja o tym nie pisąłem, wiec jak moglem coś podważac?) , że te słowa pierwotnie nie pochodziły od Szuchewycza.
Dyskusja tutaj
https://wykop.pl/wpis/71753045/uzytkownik-hugoprat-oburzyl-sie-https-wykop-pl-wpi

Skoro ci ludzie tam sie myla to czemu im tego nie napiszesz w tamtym watku? I zmyslasz jeszcze
@dqdq1: czasem wejdę do tego chlewu ocenić stan propagandy ukraińskiej i ruskiej, ale robię to tylko jak sam chce a nie mam gówno wpisów w gorących dzięki temu zabiegowi i serdecznie polecam taki styl życia
Do tego kilka pomniejszych manipulacji widziałem i też plusowane np. rosyjska wersja Głodomoru - w stylu '' to było niechcacy, poza tym wiekszosc zmarłych to Rosjanie,a nie Ukriancy''.


@szurszur: To akurat prawda - wyszło im przypadkiem.

A motyw "rosyjska zbrodnia finalnie zabija więcej rosjan niż ludzi w których była wymierzona" to się powtarza stale.
Ale nie zmarło wiecej Rosjan przeciez.

@szurszur: i tu się zdziwisz - klęska głodu rozlała się po Powołżu i północnym Kazachstanie.

Ile osób tak w ogóle zmarło to ciężko powiedzieć, ba - skład etniczny przedpomorowy znamy w mocnym przybliżeniu, no chyba że ktoś wierzy w dane podawane przez towarzyszy