Wpis z mikrobloga

Widze wykop nadal na równi pochyłej i został oddany ruskim trolom i kamrackim grupom z fb oraz ludziom urobionym przez nich. Nie było mnie pare tygodni na Wykopie, wracam i widze zaplusowane komentarze pochwalajce Putina, albo znalezisko gdzie wykopek i promuje tą niezrównoważoną Sokołowska od zarabiania na kubkach z Wołyniem i pisze, że ona rzekomo jest na ukrainskiej liscie do odstrzału tymczasem nie potrafi dac linka gdzie niby o tym odstrzale napisano poza twittem samej niewiarygodnej figurantki i rżnie głupa zapytany o dowód. Oczywiscie wykopki też plusują.
Do tego kilka pomniejszych manipulacji widziałem i też plusowane np. rosyjska wersja Głodomoru - w stylu '' to było niechcacy, poza tym wiekszosc zmarłych to Rosjanie,a nie Ukriancy''.

#ukraina #rosja
  • 15
  • Odpowiedz
@szurszur: jest wiekszy nacisk od moskali, bo musza udowodnic ze ofensywa nie ma sensu, zanim sie front rozsypie. te same konta co wczesniej sie zaktywowaly, bo nagle zaczela im propaganda ukrainska bardziej doskwierac ;) poszło finansowanie z moskwy zwyczajnie.
  • Odpowiedz
@szurszur:

został oddany ruskim trolom i kamrackim grupom


Mylisz się. Ludzie po prostu mają #!$%@? serdecznie dosyć zmuszania do miłości do ukrainy, awantur o historię, ciągłego zamiatania pod dywan wszelkich problemów/patologii i bezceremonialnej działalności ukrainskich farm które #!$%@?ą już takie fikołki, że sami przestają wierzyć w swoją misję na wykopie.

Sam śmierdzisz jak ten typ który ostatnio tu wybraniał 'Szuchewycz tego wcale nie powiedział' i zaczął podważać zdanie, uwaga, historyków.
  • Odpowiedz
@szurszur: ten tag to sciek który nie bez przyczyny dałem na czarną listę. Szkoda czasu na czytanie ukraińskich troli walczących z ruskimi trolami
  • Odpowiedz
  • 3
Sam śmierdzisz jak ten typ który ostatnio tu wybraniał 'Szuchewycz tego wcale nie powiedział' i zaczął podważać zdanie, uwaga, historyków.


@eeehhh: O kolego ordynarnie manipulujesz Przeicęz w tamtej dyskusji udawodniono (dodatkowo ja o tym nie pisąłem, wiec jak moglem coś podważac?) , że te słowa pierwotnie nie pochodziły od Szuchewycza.
Dyskusja tutaj
  • Odpowiedz
@dqdq1: czasem wejdę do tego chlewu ocenić stan propagandy ukraińskiej i ruskiej, ale robię to tylko jak sam chce a nie mam gówno wpisów w gorących dzięki temu zabiegowi i serdecznie polecam taki styl życia
  • Odpowiedz
Do tego kilka pomniejszych manipulacji widziałem i też plusowane np. rosyjska wersja Głodomoru - w stylu '' to było niechcacy, poza tym wiekszosc zmarłych to Rosjanie,a nie Ukriancy''.


@szurszur: To akurat prawda - wyszło im przypadkiem.

A motyw "rosyjska zbrodnia finalnie zabija więcej rosjan niż ludzi w których była wymierzona" to się powtarza stale.
  • Odpowiedz
Ale nie zmarło wiecej Rosjan przeciez.

@szurszur: i tu się zdziwisz - klęska głodu rozlała się po Powołżu i północnym Kazachstanie.

Ile osób tak w ogóle zmarło to ciężko powiedzieć, ba - skład etniczny przedpomorowy znamy w mocnym przybliżeniu, no chyba że ktoś wierzy w dane podawane przez towarzyszy
  • Odpowiedz