Wpis z mikrobloga

Wybierz swojego bohatera:

Adrian Zandberg – lat 44. Doktor nauk humanistycznych, ukończył historię. Pracował jako wykładowca.

Władysław Kosiniak Kamysz – lat 42. Doktor nauk medycznych, ukończył medycynę. Krótko pracował jako lekarz, praktycznie od początku XXI wieku zajmuje się głównie polityką.

Donald Tusk – lat 66. Historyk. Całe życie polityk.

Jarosław Kaczyński – lat w #!$%@?. Doktor nauk prawnych. Całe życie polityk.

Szymon Hołownia – lat 47. Studiów nie ukończył. Pracował jako dziennikarz i prezenter telewizyjny.

Sławomir Mentzen – lat 37. Doktor nauk ekonomicznych. Skończył ekonomię (mgr) oraz Fizykę (lic). Posiada tytuł doradcy podatkowego (jeden z najtrudniejszych egz. państwowych). Prowadzi kancelarię prawno-podatkową (ponad 100 osób zatrudnionych), ma swój pub i browar.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazpo #bekazlewicy #konfederacja #wybory #lewica #prawica
  • 123
@ShinpuTokubetsu: Co do Zandberga, to warto zauważyć że pracował jako wykładowca owszem - na uczelni, która jest prywatnym folwarkiem klanu Nowackich. Z której to niejaką lewicową działaczką Barbarą Nowacką (córka rektora Jerzego Nowackiego oraz śp. Izabeli Jarugi-Nowackiej, posłanki Unii Pracy) miał romans.

Uczcie się od Adriana jak się ląduje na ciepłych posadkach, frajerzy.
Sławomir Mentzen – lat 37. Doktor nauk ekonomicznych. Idol licealistów którzy wierzą w moc paróweczek, sławny Tiktoker, twórca śmiesznych memów, mitoman i konfabulant.
@Nanuno

Miałem okazję doświadczyć rządów tej rudej mendy >na własnej skórze i nigdy więcej nie chciał bym >doświadczyć tego ponownie, w przeciwieństwie do >Ciebie chłopcze. Skończysz szkole to może >zmądrzejesz.


Synku opanuj emocje lvl mam pewnie większy jak ty ;)
Ja za donka już też pracowałem i było mnie stać na wiele więcej ;)
Jak ci tak źle było to pewnie byłeś i nadal jesteś na minimalnej albo jesteś na minimalnej a
@ShinpuTokubetsu:

Każdy kto ma swoją firmę i nie jest na socjalu jak pewnie ty powie ci że za donka to był dramat i ubóstwo.


Czyli za liberalnej PO był dramat i ubóstwo, aż musiał przyjść socjalny PiS, żeby zrobiło się lepiej?( ͡° ͜ʖ ͡°)