Wpis z mikrobloga

  • 46
@Momento83 A wiedząc jakich mamy ananasów w kadrze odmówił asystowania Santosowi.
Nie wiem czemu ale ciągle mam wrażenie, że w reprezentacji toksyczną atmosferę powoduje Lewy
  • Odpowiedz
@Momento83: młody był, pod presją drużyny i w polskiej piłce po prostu był taki mental. Chłopaki zarabiali groszę i nie myśleli o poważnych karierach. Poza tym on jako jeden z niewielu realnie odpowiedział przed sądem za to.

Dalszą historię jego kariery już znacie...
  • Odpowiedz
  • 35
@kam966 myślę, że Lewy powoduję toksyczną sytuację bo jest mega ambitny. Może to być jedyny piłkarz który w kadrze chcę dawać z siebie 100%, ale widzi, że inni na kadrę przyjeżdżają dla rekreacji. Możliwe, że Lewandowski przez swój profesjonalizm nie jest zbyt lubiany, bo jak w grupie obiboków jest jeden któremu się chcę i wymaga od innych zaangażowania, to nigdy nie jest on lubiany.
  • Odpowiedz
  • 3
@Colin90 Chciało może mu się kiedyś. Ja mam całkowicie inne wrażenie od Ciebie. Gość jest kapitanem a kompletnie tego nie widać. Nie potrafi wyjść do mediów, czy to wczoraj czy przy aferze premiowej a jak już chce coś powiedzieć to milczy. Jak dla mnie jest on na ten moment produktem marketingowym a nie materiałem na kapitana reprezentacji a z relacji jego statusu nie powinno być go w ogóle w reprezentacji bo innego
  • Odpowiedz
@kam966 Po częsci się z tobą zgodzę. Uważam, że Lewandowski nie nadaję się na kapitana, a opaskę nosi tylko przez status gwiazdy. Kapitanem powinien być ktoś z jajami, a obecnie w kadrze nie ma takiej osoby. Wszyscy są nijacy, bez harakteru, bez jaj.
  • Odpowiedz
@kam966: Lewy pewnie bez winy nie jest, ale zrzucanie winy na jednego człowieka (który de facto jest jednak europejską marką) za skutki funkcjonowania mafii piłkarskiej to jest jakaś polska paranoja xD Ktoś kto zna realia biznesu sportowego wie jak to działa i dlaczego dzieją się takie cyrki
  • Odpowiedz
  • 1
@Momento83 byłem na pożegnalnym meczu piszcza. Polska Słowenia, 3:2, fantastyczny doping, emocje i wzruszenie, bdb mecz i zupełnie inna jakość gry.
  • Odpowiedz