Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy ktoś tutaj poza normalną pracą dorabia na boku. Mam projekt w którym jest stagnacja, pracuję może 4h tygodniowo + spotkania i klient zadowolony xD
Myślałem nad 2gim kontraktem równorzędnie, bo wiem, że niektórzy tak robią, ale zbyt bardzo bym się tym zamartwiał.
Poleci ktoś stronę na której można przyjmować zlecenia? Głównie na testowanie aplikacji na Iphone/Ipad itd, ew automaty w C# UI, REST i mobilki
Wiem, że jest Utest ale w sumie to nie wiem czy jest to legitne czy nie, ile można realnie wyciągnąć itd + jak się z tego rozliczać.
Jest jeszcze podobno inna strona, która wymaga posiadania działalności.
Także jak ktoś zna takową stronę i jest w stanie coś więcej o niej powiedzieć to byłbym wdzięczny.
Jak ktoś nie zna takowej, a ma doświadczenia z UTest to też byłbym wdzięczny za dodatkowe informacje.
PS:Do osób które dorabiają sobie na testowaniu apek na urządzeniach Apple. Rozważacie, zakup Apple Vision Pro?
Ja wiem że 20k za gogle to dużo, ale zakładając, że niewiele osób to będzie mieć to może wpaść więcej zleceń.
Pozdrawiam.

#testowanieoprogramowania #utest
  • 4
  • Odpowiedz
Wiem, że jest Utest ale w sumie to nie wiem czy jest to legitne czy nie, ile można realnie wyciągnąć itd + jak się z tego rozliczać.

Jest jeszcze podobno inna strona, która wymaga posiadania działalności.


@MrocznyZiemniak: każda realnie wymaga posiadania dziallnosci, ewentualnie utest nie wymga zebys podawal danych swojej dzialalnosci..

Praca legitna, stawki teraz gorsze niz kiedys, ale na poczatek raczej zeby dorobić, musialbys na prawde duzo czasu spedzac zeby
  • Odpowiedz