Wpis z mikrobloga

  • 0
@trailracer: ja mówie o wydarzeniach po 2 sezonie, to co nakręcili do teraz to serio bardzo dobre anime, końcówka 2 sezonu ładnie podsumowywuje całość bo historia się zamyka. Potem po prostu płyną do Vinlandu i z tą świadomością można skończyć oglądać bo hisotira jest kompletna i to mozna uznac za epilog w pewnym sensie xD
Polecalbym wrocic bo serio, bajka naprawde dobra
Also od 6 odcinka thorfinn sie zmienia i przestaje
  • Odpowiedz
Polecalbym wrocic bo serio, bajka naprawde dobra


@synbozy777: Obejrzałem z 5 odcinków i widziałem więcej problemów niż zalet. Opisy wydarzeń z drugiego sezonu też mnie nie zachęcają.
  • Odpowiedz
@synbozy777: sezon 2 byłby dobry, gdyby nie trwał 24 odcinki, a 12 maksymalnie, a wątek z Arnheid i Gardarem w sumie nic nie wniósł. O przyjmowaniu 100 ciosów nie wspomnę, bo realizm w tamtym momencie nie istniał (inb4 to anime, więc nie musi byc realistyczne)
  • Odpowiedz
@synbozy777: ja tez nie twierdzę, że jest kiepski czy coś. Po prostu był za bardzo rozwleczony według mnie i to jest mój główny zarzut. 1 sezon też miał bolączki pod względem realizmu jak Thorkel rzucający włócznią, ale jak to się mówi enjoyment miałem z 1 sezonu większy, po prostu lepiej się bawiłem przy pierwszym
  • Odpowiedz