Wpis z mikrobloga

Kobieta zwraca uwagę na różne ryzykowne zachowania współczesnych młodych kobiet w związku ze sprawą Anastazji. Zamiast to rozważyć i przemyśleć co robi rozwydrzona lewacka julka? Od razu wyskakuje z mordą, że skoro faceci moga to kobiety też. Precz z podwójnymi standardami! - wiadomo, że to w życiu najważniejsze, je ać własne bezpieczeństwo.

#logikarozowychpaskow #pieklokobiet #rownouprawnienie #anastazjazgrecji
WielkiNos - Kobieta zwraca uwagę na różne ryzykowne zachowania współczesnych młodych ...

źródło: temp_file.png7365095608938970242

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
"A gdy by został zgwałcony...cóż pewnie by sie cieszył."


@WielkiNos: dlaczego kobiety takie jak Pani Danuta zakładają, że jak faceta się zgwałci to jest zadowolony i w sumie nic lepszego nie mogło go spotkać? Faceci się cieszą, że zostali zgwałceni. Piękna logika.

A może faceta nie da się zgwałcić, bo w sumie facet to ma ochotę z każdą, 24h na dobę?

Co za debilne Grażyny, jedna głupsza od drugiej.
  • Odpowiedz
  • 6
@SebastianDosiadlgo myślę, że pani Danuta napisała to po lekturze wykopu o molestowaniu nastolatka w szkole przez atrakcyjną nauczycielkę kiedy większość wykopków pisało, że szkoda, że za ich czasów nie było takich nauczycielek.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Faceci tak robią bo wiedzą, że sobie poradzą w prawie każdej okoliczności.
Baby tak nie mogą i nie powinny, bo raczej nie poradzą sobie w prawie każdej okoliczności.

Gdzie tu podwójne standardy XD Prosta, chłodna matematyka logiczna.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: julki koniecznie chcą być równe facetom tak im propaganda netflixowa wmówiła, jak by dostała dwa razy #!$%@? tak jak facet by dostał to by już nie chciała mieć równości.
  • Odpowiedz
o molestowaniu nastolatka w szkole przez atrakcyjną nauczycielkę kiedy większość wykopków pisało, że szkoda, że za ich czasów nie było takich nauczycielek.


@WielkiNos: Ale o czym Ty teraz gadasz?
Jeśli atrakcyjna nauczycielka współżyje seksualnie z nastoletnim uczniem za jego zgodą, a chłopak jest podjarany i chwali się tym kolegom to to nie jest gwałt, tylko seksualne wykorzystanie małoletniego.

Ja mówię o gwałcie, a Ty jakiś idiotyczny przykład podajesz. Ty nie wiesz
  • Odpowiedz
  • 4
@SebastianDosiadlgo ale po co ta agresja? Nie wtłaczaj mi czegoś co ci się wydaje, że uważam na podstawie zwykłych prób wyjaśnienia co pani Danuta mogła mieć na myśli tym budzącym kontrowersje stwierdzeniem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Przepraszam, jeśli moja odpowiedź wydała Ci się agresywna. Nie miałem takiego zamiaru.

Rozumiem, że chcesz podzielić się swoją opinią na temat tej sytuacji. Każdy ma prawo do własnego zdania i ważne jest, aby szanować różne punkty widzenia. Czy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale to wcale nie jest tak, że "faceci mogą". Facet też musi na siebie uważać i raczej z 5 "uchodźcami" z dzikiego kraju by nie szedł pić, bo też by się obawiał, że mu łomot wpuszczą i okradną, a może i zabiją. Nie trzeba mieć waginy aby głupio doznać obrażeń albo zginąć w ten sposób. Jedynie na motyw seksualny mniejsze ryzyko.

Zrób screena mojego komentarza i tam wklej tej Justine,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: raczej podwojne standardy widać w tym jak się ludzie (głównie faceci) wypowiadają o tej Anastazji. Tak zrobiła głupote, że z nimi poszła, to jest oczywiste. Ale towarzyszą temu tak obrzydliwe komentarze, że to się w glowie nie mieści a sami policjanci się do tego przyczyniają fałszywmi informacjami.

A teraz wyobraźmy sobie analogiczną sytuacje. Młody koleś ma wolne, więc idzie na miasto i pije kilka piwek. Zagdauje do niego grupka chłopaków,
  • Odpowiedz
  • 5
@nika_blue to fakt, że niektórzy za bardzo odjechali w komentarzach. Czasem aż przykro się to czytało. Zupełnie jakby wszyscy incele i mizogini nagle poczuli się niczym nie stłamszeni i mogli po raz pierwszy w życiu bez zahamowań powiedzieć co czują.

Zobaczymy na koniec śledztwa, ale z info z fb dziewczyna nie wygląda na jakiegoś szlaufa, który codziennie by sypiał z kimś innym i ciągle zdradzał chłopaka. Była z nim 10 lat od
  • Odpowiedz
@nika_blue

Wiesz dlaczego nigdy nie ma szumu w okół facetów? Bo nikt nie daje #!$%@? o ich krzywdę, na ogół tylko krzywda osoby z waginą jest w stanie poruszyć cały kraj. A to jakie byłyby komentarze to twoja czysta projekcja i celowe wywracanie kota ogonem, że to kobiety są zawsze najbardziej pokrzywdzone. Jestem pewny, że wielu tak samo zwyzywaloby faceta udającego się samotnie do domu dilerów (nie obyłoby się też bez zwrotów
  • Odpowiedz
Precz z podwójnymi standardami! - wiadomo, że to w życiu najważniejsze, je ać własne bezpieczeństwo.


@WielkiNos: jesli kobiety beda sie trzymac publicznych miejsc, to nigdy faceci sie nie nauczą zeby sie odjeebać od nich

Tu trzeba zmian systemowych, ostro karać potencjalnych gwałcicieli i morderców, a nie sie pod nich dostosowywać
  • Odpowiedz