Wpis z mikrobloga

Wielki męczennik śmiechu warte.

1) W młodych latach pobił z koleżkami kobietę i wrzucił ją do śmietnika. Na strimach wiele razy się tym chwalił i śmiał się z tego bo wg jego chorej głowy to zabawne.
2) Po wyjściu ze szpitala jak ktoś tam go odebrał chwalił się że narobił syfu i że sprzątaczki to będą sprzątać, bo on przecież nie będzie sprzątał, on ma swoją pracę i ma kasę, a sprzątaczki niech sprzątają - również śmieszyło go to.
3) Niewdzięczny ćpun z kryminalną przeszłością. Gdyby chociaż wykazywał minimum szacunku za to co ludzie robią wraz z Kononem który dał mu dach nad głową.
4) Jak ktoś był pijany tak, że miał zgon, to bił ich, startował ze swoimi tekstami, którymi na serio zapewne straszył w młodości. Mocny do słabych, słaby do mocnych.
5) Nawet ludzi wpłacających donejty na "lajtach" miał w dupie - czasem zasypiał xD a gdzieś tam za kulisami kiedyś śmiał się, że "głupi ludzie i tak będą wpłacać".

Wymianiać można długo jak zepsuty był to człowiek. Jest nostalgia, NOSTALGIA bo powstało sporo śmiesznych filmów, złote przeróbki itd. Ale samego Wojciecha Suchodolskiego (on nie Major, on Kujajor, on #!$%@?) nie ma co żałować i robić męczennika. Śmiechu warte. Skoro pół życia spędził w pierdlach, to tym którym szkoda "śmiesznego dziadka" Jajora, polecam wyobrazić sobie, że on też był młody i co musiał robić żeby tyle lat zebrać do swojego CV.

Trzeba się natomiast wziąć za dupę temu który udostępniał to umysłowe warzywo i wysyłał właśnie np. do Niemiec, do Sędziszowa itd. Wszędzie miał siedzieć i chlać przed kamerą. Skoro zachlał się na śmierć to "właścicielowi" takiej pacynki trzeba wziąć się za dupę.

Oczywiście filmiki są i będą więc będzie można się pośmiać z przeróbek czy z piosenek, ale NAJNOWSZOSZKOLNI fikuśni widzowie z wilmów z TikToka - nie róbcie z Suchodolskiego męczennika.

No narazie. Będzie jazda i będzie jazda.

#patostreamy #kononowicz
OnKujajor91 - Wielki męczennik śmiechu warte.

1) W młodych latach pobił z koleżkami ...

źródło: 3525ba1b11b7d59ff107ed154b04b2f0

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
2) Po wyjściu ze szpitala jak ktoś tam go odebrał chwalił się że narobił syfu i że sprzątaczki to będą sprzątać, bo on przecież nie będzie sprzątał, on ma swoją pracę i ma kasę, a sprzątaczki niech sprzątają - również śmieszyło go to.


@OnKujajor91: link porposze
  • Odpowiedz
  • 2
@Fabriczo: Ćpanie a potem wydzieranie się jak zwierzę (tylko jakie? może żuber?) na cały las, gdzie ludzie chodzili sobie na spacery, z dziećmi. Zimą można było go wypatrzeć na jego belce startowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: no ale co "iksdedededede" sugerujące, że to bajka? Bo tak to zroumiałem. Skoro czytasz drugi raz to znaczy, że coś jest na rzeczy. Jaki link mam ci dać? Gadał to czasem na swoich filmach, których masz od #!$%@? i jeszcze trochę i których nie oglądałem namiętnie, jak siedzi nad michą, więc nie powiem Ci. Nie wiem, zapytaj o ten fakt na tagu to ludzie Ci potwierdzą.
  • Odpowiedz
@OnKujajor91 major nigdy tak nie mówił, to wymyślił moczopijca jak miał kosę z joorem. Dał Mariuszowi z krzaków 20zl za to.

Struś zawsze gadał, że siedział za złodziejstwo, budy, kioski, radia itp.

Raczej za pobicie i zgwałcenie nie wyłapałby 7 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Trypel69: ale czy ja o jakimś gwałcie piszę? pobili i wrzucili do śmietnika, o tym gadał Laluś. A Moczopijca to inna sprawa, bo on mówił, że Wąchacz siedział za majty. Tzn. ustami Maria tak jak piszesz. Dwie różne sprawy. Ja już kończę dyskusję, szkoda mi czasu na jakieś rozważania na temat Wąchacza, podtrzymuję swoją wersję.
  • Odpowiedz