Wpis z mikrobloga

Pewnie prawie wszyscy mają już dość tych upałów, ale są dobre wieści. Już za 2 dni dzień powoli zacznie się skracać. Zresztą z gorących miesięcy czeka nas jeszcze tylko lipiec bo sierpień z tymi dłuższymi chłodniejszymi nocami to już nie to samo. Zbliżamy się już powoli do września #pogoda
  • 25
  • Odpowiedz
  • 32
@arahooo: Ale jak to? Cieszyć się z ładnej pogody podczas której można zarówno w spokoju pracować jak i aktywnie wypoczywać?

Tutaj tak nie robimy, bo zleci się nasze wytresowane stadko upalarzy, którzy będą #!$%@?ć wykute na pamięć trzy zdania o tym, że upał jest zajebisty i masz schudnąć grubasie.

TYLKO PODLUDZIE PODNIECAJĄ SIĘ UPAŁEM
  • Odpowiedz
@arahooo: Niestety, dla większości fanów upałów wymarzony wypoczynek to kanapa, najtańsze zimne piwo i maraton Trudnych Spraw na Polsacie.

A inteligentni ludzie potrafią wykorzystać niemal każdy rodzaj pogody jaki może zdarzyć się w Polsce.
  • Odpowiedz
Cieszyć się z ładnej pogody podczas której można zarówno w spokoju pracować jak i aktywnie wypoczywać?


@2aVV: dla wyklopków istnieją 2 typy pogody: albo 35 stopni w cieniu, albo -15 w dzień
  • Odpowiedz
Już za 2 dni dzień powoli zacznie się skracać.


@arahooo: NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
JA CHCĘ UPAŁ W WEEKEND I GORĄCĄ NOC
CHCĘ GRILLOWAĆ CAŁĄ NOC W KRÓTKICH SPODENKACH I CIENIUTKIM T-SHIRCIE xddddddddddd
  • Odpowiedz
To se zaktualizuj pogodę ziomuś, bo dzisiaj wrzesień to raczej ciepły miesiąc. W październiku jest ciepło nawet. Sie troche wszystko poprzesuwało. Pozgawe masz w marcu dzis a w grudniu plusowo, o śniegu zapomnij. Takze cieplutko bedzie jeszcze długo. Spokojnie do października.
  • Odpowiedz