Wpis z mikrobloga

Ostatnio przeglądałem kanał eksploracyjny, tego kumpla Leona, z którym nagrali film o tym, że pozostawiono sporo sprzętu do drążenia sztolni, przy jakiejś opuszczonej posiadłości w Mieroszowie, na Dolnym Śląsku. O tym filmie było dość głośno na wykopie kilka dni temu.
Na kanale znalazłem ciekawy film o tematyce #ufo, na którym lokalsi z Mieroszowa opowiadają o dziwnych, niby inteligentnych światłach na niebie, które widać w ich okolicy.
Warto również przejrzeć komentarze pod filmem.

#sudety #dolnyslask #ciekawostki
r.....p - Ostatnio przeglądałem kanał eksploracyjny, tego kumpla Leona, z którym nagr...

źródło: IMG_4411

Pobierz
r.....p - Ostatnio przeglądałem kanał eksploracyjny, tego kumpla Leona, z którym nagr...
  • 7
@ainam102: o, bardzo ciekawe. A twoja rodzina, która widziała te spodki, jest skora, by opowiedzieć tę historię? Mogliby się zgłosić do Damiana Treli z Legnicy, lub Świdnicy. Damian zbiera relacje świadków dziwnych przypadków z terenu Sudetów
@rad_kop: Na Dolnym Śląsku to w ogóle ponoć paranormalne jest. Nie wiem czy słyszeliście może opowieści o Strażnikach Riese. Brzmi jak miejska legenda, ale w sumie to kto wie. Szkopy faktycznie coś kombinowały w tamtych okolicach.