Wpis z mikrobloga

Mam znajomą co mieszka w Portugalii i w związku ze zdarzeniami zaistniałymi w Grecji i Anastazja udostępniła post Staśko. Że wiecie victim blaming rasizm i takie tam. Ale i tak najlepszy jest ten komentarz xD. To genialne porównanie. Czacie dziecko na placu zabaw i pijana kobieta. Nie nauczą się te nasze witaminki oj nie nauczą.
#anastazjazgrecji
niezdiagnozowany - Mam znajomą co mieszka w Portugalii i w związku ze zdarzeniami zai...

źródło: Screenshot_2023-06-20-07-45-33-33_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@tekserew: A w rezultacie, gdyby podszedł jakiś człowiek i powiedział, że jest znajomym mamy wymieniając z imienia, która prosiła by je zabrał gdzieś tam w miejsce X, a przy okazji dał jakiegoś misia czy coś słodkiego, to by to dziecko wsiadło czy poszło bez mrugnięcia okiem - bo dzieci są głupie i pomimo tłumaczenia, to nadal wypadałoby rzucić okiem czy faktycznie nic się nie dzieje. A takie durne wychwalanie go "co
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc czyli w sumie dochodzimy do tego samego, ze wazne jest, by juz na poczatku funkcjoniwania dzieci uswiadamiac je o niebezpieczenstwach jakie na nie czychaja i tlumaczyc jak wyglada swiat. Im wiecej cennej wiedzy przekazemy im, tym wieksze szanse na wyrobienie instynktu przetrwania.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany Ale porównanie zachowania kobiet do zachowania dzieci jest bardzo trafne. Oczywiście nie wszystkie kobiety tak mają, ale jest cała masa która zachowuje się jak rozkapryszony gówniarz i tak samo jak mały gówniarz nie jest w stanie sama o siebie zadbać (w wielorakim znaczeniu). Teraz, kiedy mam dzieci, to widzę wyraźne te podobieństwa. Różnica jest tylko taka, że jak dziecku coś wytłumaczysz to to przyjemnie i zrozumie. Większość tych rozkapryszonych bab nie.
  • Odpowiedz