Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że związek Anastazji miał się zakończyć tamtego feralnego dnia. Pójść pić z obcymi podejrzanymi typami to jedno, ale informowanie o tym chłopaka, jeszcze że wsiadasz #!$%@? z jednym z nich na motor i jedziesz do niego po haszysz, to drugie. Już nie mówiąc o rasie podejrzanych, bo wiadomo jakie zdanie mają o nich polskie chłopaki. Chciała wywołać u chłopaka #!$%@?, zazdrość i bezsilność, ale tak po całości, jakby się mściła.

Kto wie, co zaszło pomiędzy nimi, że odpaliła atomówki, ale jedno jest pewne- mission accomplished, definitywnie zakończyła związek tamtego dnia, a chłopak zapamięta to na całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#anastazjazgrecji #p0lka
  • 17
@JanuszPDM
cos mi nie pasuje. Ona mu wyslala lokacje, ale jej tam nie bylo. Pozniej on sam namierzyl jej telefon... Ale jak? Ja u swojej zony nie mam takich dostepow. Tak ja kontrolowal? Namierzyl telefon, ale tam znowu nikogo nie bylo?
Kto mogl zabic? Koles z ktorym pojechala z wlasnej woli, czy rzucony/zdradzony facet?
@JanuszPDM: chłopa już nie ma (psychicznie), do tego nagonka internetowa jets bezlitosna, po takiej traumie ciężko będzie przez to przejść. Jeśli się nie targnie to już i tak nie wróci do normalności. Wszystko przez bezmyślność partnerki
Tak myslałem, ze zaraz sie zjawi jakaś co będzie obwiniac chlopaka. Kogo wy zaczniecie winić za swoje błędy jak chłopów zabraknie. Może czas najwyższy aby wziąć odpowiedzialność za swoje czyny? Tak jeszcze dodam, jak przechodze przez pasy na zielonym to i tak zawsze sprawdzę czy jest bezpiecznie. Mam prawo czuć się bezpiecznie ale wiem ze #!$%@?ów nie brakuje na tym świecie.
@Goronco: Szkoda mi go ponieważ my tu zapomnimy najdalej za tydzień o sprawie no może okazjonalnie pokażą się jakieś memy. On natomiast będzie całe życie z tym syfem trafią się barany które będą chciały jemu część winy przypisać pewnie już to się dzieje.

Skąd wiadomo czy wiążesz się z Polką czy z p0lką? No nie wiadomo do pierwszego incydentu
@BogIstnieje: Ciekawe spostrzeżenia. Do tego można dodać jeszcze, że z tego co ludzie tutaj wrzucali screeny z mediów społecznościowych. To gość wstawial na fb zdjęcia jej samej nawet.. i podpisywał, że to moja dziewczyna, czy coś w tym stylu, a ona z kolei nie miała z nim żadnego zdjęcia, poza jednym gdzie był wycięty gdzie zostało kawałek twarzy.