Wpis z mikrobloga

Patrząc na to, że znaleźli ciało ok. 500 metrów od pustostanu od telefonu (w kierunku jeziora Alykos), no to wygląda to jak na mapce. Zapewne te "zielone" tereny za prawym, ewentualnie górnym krańcem koła. Patrząc na Google Maps no to wszystkie te pola wyglądają tak samo + zdjęcia są z 2011 + nie da się wjechać "głębiej" w boczne dojazdy do środka tych pól.

Próbowałem namierzyć patrząc po budynkach z tła na zdjęciach/nagraniach, ale coś tego konkretnego drzewa nie mogę namierzyć. Ani tej ścieżki widocznej na lewo po zdjęciach jak stoi tłum funkcjonariuszy. Pewnie jutro będa latały koordynaty albo już latają w greckich komentarzach.

Jak ktoś chce poszukać na własną rękę, no to lokalizacja startowa (pustostan od telefonu) tutaj: https://www.google.com/maps/@36.8735988,27.1585285,3a,75y,23.14h,73.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2cPEA9BgbBuwExey2q0CfA!2e0!7i13312!8i6656?entry=ttu

#anastazjazgrecji #grecja #kryminalne
Tfor - Patrząc na to, że znaleźli ciało ok. 500 metrów od pustostanu od telefonu (w k...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-18 o 22.44.59

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ShinpuTokubetsu: No ale to ni #!$%@? nie jest 500 metrów ani okolica 500 metrów od telefonu xD Tzatzyki w #!$%@? lecą. A to pierwsze zdjęcie co dałem w komentarzu to przykład tego co widać w promieniu 500 metrów.

Od pustostanu od telefonu do tych pól na prawo od jeziora to ponad 2 km wychodzi w linii prostej, a oni o około 500 metrach piszą.

Idioci.

No ale fakt, teraz się zgadza
Tfor - @ShinpuTokubetsu: No ale to ni #!$%@? nie jest 500 metrów ani okolica 500 metr...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-18 o 23.08.42

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@basilur: Ale to jest legit w 100% co zaznaczyłeś? Bo to wychodzi 2 km w linii prostej od znalezienia telefonu, a nie 500 metrów, stąd moje próby szukania po lewej stronie jeziora.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@ShinpuTokubetsu: No jak tam wyżej kolega dał screena z prawej części jeziora, gdzie wychodzi 2 km w linii prostej to już sobie darowałem, bo zgłupiałem co jest prawdą a co nie. Aczkolwiek patrząc po zdjęciach i nagraniach, to wygląda mi raczej na lewą stronę jeziora, a nie prawą. Te wszystkie pola tak samo wyglądają...

Np. to drzewo po lewej i białe budynki w tle, pod odpowiednim kątem jednocześnie pasuje i nie.
Tfor - @ShinpuTokubetsu: No jak tam wyżej kolega dał screena z prawej części jeziora,...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-18 o 23.35.35

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ShinpuTokubetsu: Nie wiem, jutro pewnie kordy będą latały. Lipa, że te zdjęcia są takie stare i nie da się wjechać w boczne uliczki, bo tak tylko się rozglądasz i zoomujesz a połowa tych drzew jest przechylona. Ja obstawiałem okolice tutaj, ale nie jestem pewien.

Obstawiam ten teren na prawo od ścieżki pieszej albo na lewo. Bo ta ścieżka to może być ten podjazd, którym podjechali potem furami i wtedy to drzewo
Tfor - @ShinpuTokubetsu: Nie wiem, jutro pewnie kordy będą latały. Lipa, że te zdjęci...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-18 o 23.48.49

Pobierz
  • Odpowiedz