Wpis z mikrobloga

Florentino: Czy przyjdzie jeszcze ktoś po Joselu? Nie

Planowałem wyjazd na mecz w październiku, ale nie chce mi się znowu oglądać z trybun meczu o nic, a z takim atakiem to pewnie do tego momentu przegramy już ligę. Florentino miał być tak bardzo zły po meczu z City, ale wystarczyło parę wywiadów Kyliana i już nie wyda ani grosza na jakiegoś Kane'a, który gwarantuje wysoki poziom przez 3-4 lata XD
#realmadryt
  • 7
@tomszczyk: nie schodzi w żadnym sezonie poniżej tych ~25 goli, często ma ponad 30, a my potrzebujemy znaleźć kogoś kto jest w stanie wypełnić lukę po odejściach Asensio i Karima. Jest regularny w najlepszej lidze świata, też bym wolał jakiegoś młodszego gościa za te pieniądze, ale na rynku po prostu nie ma lepszej alternatywy. Rozpoczęcie sezonu z Joselu i Alvaro to będzie jakaś kompromitacja.
@swietu, akurat co do Edena byłem
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Prawda. Też nie liczyłem na liczby CR7 ale liczyłem, że będzie dobrze współpracował z Karimem i będzie kręcił podobne liczby jak w ostatnim sezonie w Chelsea. Co do Kane'a to mam wątpliwości co do jego aklimatyzacji w zespole i tani by nie był jak na rok kontraktu.