Wpis z mikrobloga

@mhnxo: bardzo ładna, ale z tą pacificą radziłbym po zakupie poprosić kogoś ogarniętego, żeby powiedział Ci, czy nie trzeba jej wyregulować - menzury, akcji strun itd, bo to ważne szczególnie dla początkującego grać na dobrze wyregulowanej gitarze ;)
@mhnxo: jak chcesz zacząć zacząć to kup akustyka takiego za 400. potem jak dostaniesz elektryka do łąpy to bedziesz #!$%@?ł jak głupi. tru story. przy akustyku trzeba sie bardziej postarać żeby coś fajnego wyszło im więcej bajerów na początek tym gorzej takie moje zdanie, a akustyk ma podobny gryf do elektryka.
@mhnxo: szkoda, bo dużo mógłby Ci pomóc, ewentualnie w sklepie muzycznym pytaj, a co do tego, co pisze @dk994: ma troche racji, bo akustyk dużo potrafi nauczyć - nie da się na nim ukryć błędów tak jak na elektryku na przesterze, ja preferuję styl fingerstyle na akustyku i bardzo mi odpowiada milu wielu doswiadczen na elektryku i klasyku. Znalazłem swój ulubiony :D
@mhnxo: ja też marzyłem o elektryku, ale jak masz znajomych którzy grają na elektrykach to kup akustyka i piłuj na nim. Ja np mam struny w akustyku .12 to nie są najgrubsze, ale dużo grubsze niż w elektrykach. Jak dosteniesz do łapy potej jakiegoś znajomego elektryka z np .9 to tam będziesz napieralał takie podciągnięcia że mózg staje.ja sobie dopiero po 3 latach takiego grania zamierzam kupić elektryka bo to jest