Wpis z mikrobloga

Wystawiłem opinie na google z oceną 1. Ze sporym opisem, 0 bluzgów itd. Pod koniec opinii dałem akapit iż odradzam wizyty. Żadko wystawiam opinie na gugle, ale tutaj musiałem bo mnie koleś #!$%@?ł swoim dyletanctwem.

Gugle opinie usunęło z opisem "łamie zasady społeczności". Pod tym link do zasad społeczności które są tak ogólnikowe jak to tylko można, więc cholera wie dlaczego opinia usunięta. Ktoś coś o #!$%@? chodzi? xD

#google #googlemaps #oszukujo
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@czteroch: Byliśmy po krople na kleszcze dla psa, które zdawały się praktycznie nie działać. Po jakimś czasie zawitaliśmy do innego weterynarza na wyciąganie kolejnego z kolei kleszcza, i dowiedzieliśmy się iż preparat który został przepisany psu, o dziwo wcale nie jest przeznaczony przeciw kleszczom. Został nam przepisywany wiec losowy preparat o zupełnie innym przeznaczeniu.

Pracownica przychodni przepisała nam wiec bezużyteczny preparat, wzięła pieniądze a pies chodził niezabezpieczony.

Zdecydowanie odradzam wizyty,
  • Odpowiedz
@Zoriuszka trochę zawiła historia. Ja bym to skrócił i napisał tak:
Sklep ten sprzedaje przeciwko kleszczom preparat xxx który nie jest do tego przeznaczony. Po zastosowaniu go pies kolejny raz złapał kleszcza, co wzbudziło podejrzenie. Nie polecam, bo nie wiedzą co sprzedają.
  • Odpowiedz