Wpis z mikrobloga

Użyszkodnik @Lefty jak na POwca przystalo usunął moje dwa komentarze argumentujące dlaczego zaglosuje na PiS, bo chce im dać szanse w realizacji dwóch celów jakim jest budowa elektrowni jądrowych, oraz modernizacja wojska. Typ tworzy antypisowską narracje, więc mój komentarz był nieprzychylny i jeszcze wrzucił mnie na czarno, ale ja nie pozwole by te POwskie nieużytki tworzyły propagande przedwyborczą

#bekazpo #bekazpodludzi #pis #polityka #polska

https://wykop.pl/wpis/71727101/przeciw-komu-bedziecie-glosowac-w-nadchodzacych-wy#253626401
Zielonykwiryta - Użyszkodnik @Lefty jak na POwca przystalo usunął moje dwa komentarze...

źródło: 20230617_135512

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: ty pisowiec, swój czas juz mieli jak woleli bawić w czasie swoich rządów granatnikami w komendzie, wy wybory kopertowe które sie nie odbyły #70mln sasina albo nawet straszenie gejami to ich problem no zawsze mogą sie pomodlić przecież, wiara czyni cuda XDDDD
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: On nie wiedział, że ten granatnik jest prawdziwy BYŁ PRZEKONANY, że to atrapa, więc nie #!$%@? głupot jak opozycja
()

Nie ma żadnych dowodów na te 70 mln to tylko jakieś farmazony nie poparte niczym, nikt nikogo gejem nie straszy
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: poproś tam na Nowogrodzkiej o jakieś szkolenie z social mediów.
Bo to, że jesteś jakimś pomniejszym działaczem PiSu, to widać po pierwszej literze twoich wypocin xD
  • Odpowiedz
@NLatifundium OP dodał mnie na czarno i nie mogę Ci odpowiedzieć, jeśli to nie problem to przenieśmy tu naszą dyskusje

@NLatifundium Przyszły premier klozetu jak się zesra po wyborach z swojej przegranej, bo to PiS kolego musi sprzątać POwskie gówno do dziś, bo tyle się nakradła POwska trzoda, że mieliśmy dziure ozonową w budżecie po nich
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Stosunek analny miałeś z PO nie z PiS. PO kradło:
- afera VAT (straty dla budżetu ponad 40 mld PLN)
- afera amber gold (oszukano ponad 18 tys polaków na łaczna kwote 851 mln PLN)
- afera stoczniowa (288 mln PLN straty dla polskiego budżetu)
- naganianie na kredyt we frankach (blisko 451,63 tys kredytlw bylo udzielone, a kwota spłaty wynlsiła 101,8 mld PLN
- afera hazardowa (469 mln PLN
  • Odpowiedz