Wpis z mikrobloga

#rap #naukaangielskiego
niedługo zacznę pracę w języku angielskim, więc chętnie posłucham trochę gangsta shitu w obcym języku, bo słuchanie evidencea i eminema za małolata z analizą tekstów to był dla mnie przeskok umiejętności językowych. A jako że jak coś mi wpadnie w ucho, to katuję całą dyskografię, to proszę mi polecić jakiś ciekawy rapowy must listen to, którego nie ma na mojej liście którą znam dobrze i lubię wracać. Fiutery, lil pimpy i pumpy nara, wymagane przynajmniej 8 wersów na zwrotkę
Evidence, Dilated Peoples
Eminem
MF DOOM i wszystkie możliwe wcielenia tegoż
Freddie Gibbs
Jay Z
Kanye West
Action Bronson
Kendrick
Lecrae
Zdjęcie niepowiązane xD
Frank_Parker - #rap #naukaangielskiego
niedługo zacznę pracę w języku angielskim, wię...

źródło: rap wigilia w poznaniu peja kaczor gural

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: ogółem to #!$%@? gust masz jak Fjuczera nie lubisz ale służę pomocą.
Na początku najlepszy tekściarz w historii rapu obok Kendricka czyli Lupe Fiasco
dalej Outkast, Lil Wayne, The Roots, Ghostface Killah, Denzel Curry, Nas z takich już bardziej zajawkowych niszowych to Ka, Aesop Rock oraz K-Rino
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz: o kurde w sumie nie dopisałem, ale roots I outkast tez mam przerobione, choc rzadziej wracam. Dzieki za lupe bo ostatnio fajny wykład jego oglądałem na MIT, i ghostfacea, zawsze podobał mi się jego głos
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: Ogarnij Wu-Tang Clan zwłaszcza wersy GZA jak i cały jego solowy album, bogate słownictwo, metamorfozy i porównania, poza tym ode mnie Ice Cube, troche 2Paca (zwłaszcza album Me Against The World), Bóg Rakim z Erikiem B, Guru z Gangstarr, Mobb Depp to takie szybkie strzały z głowy, peace
  • Odpowiedz