Wpis z mikrobloga

  • 0
@xobx: To skrajność, Wspólczuję mu bardzo, bo mam podobną twarz, wiem znam ten ból przy manlectwie (180 cm), ale jednak musze to powiedzieć, że z przeciętną twarzą i tym wzrostem (Przemcela) miałby przy lekkim dynamiźmie w porządku z powodzeniem z kobietami.
  • 0
@olaf_wolominski: Aż się czuję zmoggowany, olaf, przez twoją twarz.....
Nie dość, że twarz przemcela, to 177 cm, aż się trzęse na to, ja wiem, że ty masz gorzej (175 cm) i low tier norman 3/10, 4./10
Ja się czuję gorzej, twarz przemcela 2/10, 3/10 i 177 cm, i wychodzę i się trzęse na znak normictwa, którzy mnie moggują 4/10, najwięcej 5/10.
@olaf_wolominski: co za brednie xD wielu wysokich facetów to zwykłe miernoty i jedyne co ode mnie mają to pogardę. Jak ktoś jest dzbanem albo pozerem, to ani wzrost, ani morda, ani frame.
@Capri-Sonne: a dlaczego nie? co wy za brednie wymyślacie, teraz kategoryzuje się ludzi po wyglądzie i wzroście a nie po tym, czy ktoś jest dobrym, ciężko pracującym człowiekiem? mam podwójny szacunek do chłopów < 170, bo takich widuję na siłowni i wiele z nich jest systematyczna, nie są pozerami i muszą toczyć zajebistą wewnętrzną walkę z samym sobą każdego dnia, w momencie gdy 99% ludzi jest od nich wyższa.