Wpis z mikrobloga

Mirki prosze o pomoc nowy pc i9 13900k rtx4090 64gb ram kingston fury 5600mhz ssd samsung 990 pro i csgo ma freezy obrazu w losowych momentach. Obraz scina dzwiek dziala nornalnie moge sie poruszac itd. Ale obraz stopklatka. Probowalem rozwiazan z internetu pomoglo na dwa dni wylaczenie pamięci shaderow w nvidia panelu sterowania. -noubershader w lini polecen uruchamiania cs tez nie pomaga. Nie mam pojecia co zrobic. System to win11. Prosze jesli ktos ma jakis pomysl bede wdzięczny #csgo #win11 #rtx4090 #kiciochpyta
  • 8
@Licho87: Pewnie z czarnej listy elektrody ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio to znajomy miał problemy z gierką na win11 a na 10 mu śmiga wszystko ,a ma kompa jakiegoś bydlaka za 20k
Ogólnie dużo osób ma problem z CS:GO na win11 ,ale podobno CS2 działa właśnie lepiej na 11.. jakieś testy widziałem na yt.
@jakub-mrugala Sprawdz czy niemasz Steama w wersji Beta w ustawieniach. Ja kiedyś miałem skoki Varu i freezy csa i też bardzo długo szukałem rozwiązania, koniec końców się okazało że używam steama w jakiejś wersji BETA i psuło mi to całkowicie rozgrywkę w csa, warto sprawdzić, może pomoże.