Wpis z mikrobloga

@Majstar może zróbcie coś razem? Jakiś masażyk, sauny inne relaksacyjne cosie jeśli to klimaty jakie ja kręcą… albo na jakiś kursik razem robienia czegoś jeśli lubi rożnego rodzaju DIY i kreatywne spędzanie czasu…albo jak woli rozrywkę to gokarciki, albo pojedźcie do energylandii (mnie to by ucieszyło bo ja to wielki bombelek jestem ;) ale w sumie to Twoja dziewczyna to sam powinieneś wiedzieć co się jej podoba, co lubi ;))
@Majstar: Jak my mamy cokolwiek podpowiedzieć, jak nic o niej nie napisałeś? Tak jak napisała mirabelka wyżej, najlepiej coś związanego z zainteresowaniami albo ulubionymi aktywnościami, jakiś gadżet czy rzecz, której by sobie sama nie kupiła, bo jej szkoda pieniędzy. Ogólnie dobrze jest zwracać uwagę na takie rzeczy w ciągu całego roku i zapisywać, potem nie trzeba kombinować z prezentem.
@Majstar: jaką rade byś dał, aby znaleźć porządną kobiete w obecnym czasie dla chłopaka przedział 21 ~ lat taką, co będzie grzeczną i poukładaną, nie akceptującą otwartości w związku i innych takich rzeczy?? odp ważne