Wpis z mikrobloga

@Zapomniane_Haslo: No udowodniłem, tutaj masz nawet dokładny opis tego jak powielasz retorykę kremla, a dokładniej Sołowjowa, który po definitywnej porażce zaczął wymyślać, że nikt nie mówił o 3 dniowej operacji: https://fakehunter.pap.pl/raport/4e7f16c4-d620-4411-9bca-7c327f460e6a

Masz nawet podpięte źródła z WebArchive do rosyjskich stron, które o tym pisały

Naprawdę, pogrążasz się, pojedź sobie na weekend do daczy czy coś i się lepiej przygotuj ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@OlgaTokurczak ale nie obchodzą mnie twoje urojenia oraz ruska propaganda, tylko fakty. Najwięcej szczekają i starają się wplątać nasz kraj w ten konflikt osoby takie jak ty, które w razie wojny będą siedzieć w piwnicy, albo uciekną z kraju, bo z wojskiem nigdy nic wspólnego nie miały i mieć nie będą.
  • Odpowiedz
@crest: Dobrze, to powiedz mi co powinniśmy robić w tej sytuacji. Siedzieć cicho, "nie budzić niedźwiedzia" i liczyć na to, że w razie czego im powiemy "przecież nic nie zrobiliśmy"?
  • Odpowiedz
@OlgaTokurczak zadałem ci pytanie w pierwszym komentarzu i dalej nie potrafisz na nie odpowiedzieć.
Jak narazie to ty tylko szczekasz z piwnicy i chcesz jakiś skorumpowany kraj pochłonięty wojną, żeby został sojusznikiem NATO. A potem płacz, ale to nieporozumienie ja miałem tylko pisać wysrywy na portalu ze śmiesznymi kotkami, jakie kamasze? Ja mam sprawdzian z przyry w poniedziałek i nie mogę.

Po to aktywnie wszystkie kraje wspierają Ukrainę, po to wydaje się
  • Odpowiedz
@crest: Rozumiem o czym piszesz, natomiast jeśli działania Polski pchaja nas ku wojnie, to takie same działania pchaja ku wojnie wszystkie panstwa UE poza Wegrami i pewnie Austria. I nie uwazam ze powinienem teraz zastanawiac sie nad tym czy pojde na wojne czy nie, poniewaz wszystkie dzialania ktore robimy, robimy rozwaznie. Gdy NATO dawalo Polsce do zrozumienia, ze daje MiGi rok temu na wlasne ryzyko, Polska dyplomacja zrobila alcje z przekazaniem
  • Odpowiedz
@OlgaTokurczak: pokazałem ci łbie że to tylko niepotwierdzona ploka i nic więcej
Biden zmienił zdanie xD ale z niego chad xD najpierw blokuje pomoc dla Ukrainy a potem łaskawie jednak się zgadza xD Tak samo jak z zablokowaniem wysyłki amerykańskich F16 a potem świętowanie że się chociaż zgodził na to ze inne kraje mogą wysłać xD
  • Odpowiedz
@Zapomniane_Haslo:

Ciekawe, że głównym blokującym wstąpienie NATO do Ukrainy są Stany pod przywództwem giga chada Bidena xD

Cikawe że to Polska jest głównym orędownikiem wstąpienia Ukrainy do NATO, mimo że kraj Żeleńskiego przy każdej okazji >pokazuje nam że kładzie na nas lachę i zawsze staje po stronie Niemiec

No ale wykopy lubią takie puste nic nie znaczące gesty pod publiczkę


Nastepnym razem musisz napisac na dole koniecznie, ze Twoja wiedza oparta
  • Odpowiedz